События

Українське сімейне фентезі «Фокстер & Макс»: 10 причин сходити в кіно

Українське кіно виходить на новий рівень. 19 вересня в Україні стартував прокат сімейного фантастичного фільму про пригоди хлопчика та пса-супергероя — «Фокстер & Макс».

Фокстер і Макс

Стрічка відкриває глядачеві світ нових реалій: наноботів та шпигунських гаджетів. За перші 4 дні прокату бокс-офіс стрічки сягнув цифри у понад 3,8 млн гривень,  випередивши в рейтингу навіть п’яту частину легендарного «Рембо» та нову стрічку з Бредом Піттом. Якщо ви ще не встигли переглянути фільм, ми пропонуємо 10 причин спланувати похід в кіно на «Фокстер & Макс». 

Фокстер і Макс

  1. Сімейна стрічка покликана зібрати в родинному колі кожного: і дітей, і дорослих. Автори сценарію не забули нагадати про сімейні цінності, а також осучаснили типову українську родину, розбивши ущент усі закордонні штампи.
  2. У фільмі події розгортаються навколо наноботів. Це винахід талановитої вченої Алекс, яка створила їх лише з добрих намірів. Вони мають здатність не тільки змінювати форму, а й самостійно думати та навіть вирішувати певні задачі. Наприклад, головний герой фільму – пес Фокстер – теж виник з наноботів. Він уміє читати думки, ставати невидимим за потреби, а також відчувати емоції на рівні підсвідомості, проте це далеко не всі його вміння.
  3. «Фокстер & Макс» — перше українське комікс-сторі: тут ви зустрінете і купу елементів стріт-арту, і сучасну музику, і супергероїв, і злочинців. Також саме завдяки захопленню Макса – створенню коміксів – і з’явився харизматичний Фокстер.
  4. Українське сімейне фентезі покликане розбурхати дитячу уяву: видовищні трюки, сучасні гаджети та яскраві бійки, — усе це вже чекає вас на великому кінотеатральному екрані.
  5. Якщо головний антагоніст, то неодмінно харизматичний та комічно страшний. Це поєднання вдало відобразив у своєму герої польський актор Томаш Освєчінські.
  6. Уперше в українському кінематографі головну роль зіграв справжній собака. До речі, у фільмі ви зустрінете не тільки собаку-наноробота, а й спритного харизматичного фокстер’єра. За словами творців графіки у фільмі «Фокстер & Макс», це перший в Україні головний герой фільму в 3D, який говорить, взаємодіє з оточуючим світом, виражає емоції і такої персонажної анімації в українському кіно ще не бачили.
  7. Чи зацікавить фільм підлітків? Авжеж! Хто ж не захоче дізнатися, які гаджети використовують справжні шпигуни. А ще вони на власні очі переконаються, як вправно з ними обходиться один із героїв фільму – Гекон.
  8. Сучасний стріт-арт – ще один з видовищних елементів стрічки: окрім робіт Макса, який захоплюється коміксами, глядачеві показали київські вуличні графіті.
  9. Головна ідея фільму – перевтілення. Кардинальні зміни – от що чекає головного героя фільму, хлопчика Макса. Чи вдасться йому, урешті-решт, здобути статус супергероя?
  10. Це історія про перші почуття та дружбу. Творці ставили за мету показати дітям цінність справжньої дружби, такої ж міцної, як і у головних героїв фільму – Макса та Фокстера та важливість перших почуттів – чистих та справжніх.

Фокстер і Макс

Створити якісне українське кіно в сучасних реаліях – нелегка справа. Але стрічка «Фокстер & Макс» ламає усі стереотипи. Приєднуйтесь до пригод у кіно разом з героями сімейного фентезі про пригоди хлопчика та його друга – пса-супергероя.