События

Благодійний проєкт Лідії Таран розповідає про мрії українських дітей

Відома українська телеведуча Лідія Таран поділилася в соцмережах мультфільмом на соціальну тематику та запросила підписників до перегляду.

Лідія Таран

«А тут наші мрії підкорюють Всесвіт! Запрошую до перегляду мультфільму малих і дорослих. Надихайтеся і мрійте, бо думки про найголовніше та найважливіше роблять дива. Запевняю вас!)» — написала ведуча ТСН.

промінь мрії

Мультфільм «Промінь мрій» був створений проєктом Лідії Таран — «Здійсни мрію». У 2018-2019 роках велика команда благодійників провела масштабну акцію #МояДитячаМрія та тур містами України, метою було зібрати 100 000 малюнків дитячих мрій з усієї країни та надихнути дітей мріяти без меж. До акції також долучилися Тіна Кароль, MONATIK, Руслан Сенічкін, Наталія Мосейчук, Неля Шовкопляс, Дмитро Шуров, Олександр Попов, Алла Мазур, Валентина Хамайко, Людмила Барбир, Єгор Гордєєв, Марічка Падалко, DZIDZIO, Сергій Бабкін, Юлія Саніна, Ігор Ласточкін та інші.

Тіна Кароль

Зібрані під час артмарафону малюнки стали основою анімації “Промінь мрії”. Це 3 хвилини намальованої історії про мрійника, який є в кожному з нас. 

Художники оцифровували малюнки — робили фото і сканували. Тут і різнокольорові будинки, і рожевий дракон, червоний супермобіль, ракета, джунглі, море і сонце! Далі в спеціальних програмах створювали цілі світи Планети мрій.

Подивіться мультфільм про те, як бажання стають реальними і летять прямо до космосу, щоб розповісти усьому Всесвіту про мрії українських дітлахів. Мультфільм вчить мріяти без меж і аж до зірок, не боятися і вірити в себе, адже мрії збуваються.

Промінь мрій

Дивовижну візуалізацію «Променю мрій» створили студія SKILZ та AR Live Animation. Під час Kyiv Lights Festival у серці столиці, на Хрещатику — мультфільм було показано на всій будівлі мерії, наче на гігантському екрані, а намальовані дітьми мрії  злітали в небо у доповненій реальності. Одночасно у місті Золочеві, Львівської області, понад 100 000 малюнків з дитячими мріями, закодовані в електромагнітний сигнал, були відправлені у відкритий Всесвіт з потужного радіотелескопу.

Ще майже 39 світлових років буде летіти сигнал з України до планети, схожої на Землю — TRAPPIST-1. Промінь мрій — перша такого плану акція у світі. 

Ця подія надихнула співачку Jerry Heil написати космічну пісню — #Моядитячамрія та створити кліп з малюнків. 

Jerry Heil — Моя дитяча мрія

Неможливе стає можливим, якщо цього забажати. Давайте разом з проєктом Здійсни мрію наближати мрії дітей до реальності. Віконце допомоги тут —  https://wish.1plus1.ua/help 

Проєкт «Здійсни мрію» стартував 2016 року у Всесвітній день бажань. За час існування проєкту здійснено сотні грандіозних мрій маленьких пацієнтів лікарень. Мета — надихнути малюків мріяти та мотивувати на одужання.