События

ДітиWOW. Софія Котлярова: Моя мрія — привезти Оскар до України

Сьогодні в нашій рубриці ДітиWOW — Софія Котлярова. Софійці лише 9 років. Але вона вже має неабиякі здобутки! Софія —  актриса, співачка, модель та ведуча. А ще дівчина стала переможницею конкурсу краси й таланту ДітиWOW, який проводив проект МамаWOW. Знайомимось ближче!

Софія Котлярова

Софія, про що ти мрієш?

Моя мрія — привезти Оскар до України. А ще я мрію зіграти головну роль у 100-серійній комедії, яка стане улюбленою в нашій країні. Я мрію, щоб не хворіли діти, щоб скоріше вигадали ліки від раку, я з мамою допомагаю Київській онколікарні і знаю, як там важко діткам, як вони плачуть і як їм болить. Мрію бути багатою, щоб у мене вистачило грошей побудувати собачий притулок і його утримувати. Мрію потрапити до  шоу «Голос діти», мрію багато подорожувати, мрію, щоб мама завжди посміхалася і була завжди зі мною.

Як у твоєму житті з`явилася сцена?

Сцена з`явилася, коли мені було всього 3 рочки. Вже в три роки я перший раз вийшла на сцену як співачка і модель. І, на подив всіх, стала власницею Гран Прі конкурсу «Minislavna Ukraine Open», а в чотири я знялась в першій рекламі та зіграла свою першу головну роль в серіалі «Родичі» 95 кварталу. А зараз я вже знялася в 47 фільмах і серіалах, зіграла 11 головних ролей, а також знялася в 23 рекламних роликах. Виграла 11 конкурсів краси та таланту, зібрала всі дитячі премії в Україні, увійшла в 10 найдивовижніших дітей України, ставала багато разів «Дитиною року», отримала премію за вклад в дитячий шоу бізнес, приймала участь в різноманітних шоу «Маленькі гіганти», «Україна має талант», «Супер інтуіція». Я приймаю участь у конкурсах чтеців – декламаторів, в вокальних конкурсах, подіумних показах та часто фотографуюсь як модель.

Софія Котлярова

Чим ще захоплюєшся?

Моє хобі: я займаюсь хіп-хопом, зараз готуюсь до конкурсу. Ходжу до басейна, дуже люблю плавати та пірнати. Поглиблено вивчаю англійську мову, мрію вчити китайську та польську. Граю на синтезаторі, знімаю свої блоги для ютуб каналу.

Як тобі вдається поєднувати навчання й творчість?

Мені легко навчатися, я багато вчу тексти для кіно і швидко запам`ятовую. Тому, якщо я уважна на уроці, то взагалі проблем з навчанням немає, а коли розмовляю, тоді приходиться тему розбирати з мамою дома, коли пропускаю навчання через зйомки, навчаюсь прямо на знімальному майданчику, а моя вчителька завжди мене підтримує і приймає контрольні потім, коли я вже на уроках. Я дуже люблю школу, у мене багато друзів, і я завжди намагаюсь потрапити до школи, і навіть тоді, коли мені приходиться робити уроки вночі, а потім рано вставати, я все одно, намагаюся не пропускати школу. А ще у мене є графік, за яким я розподіляю навчання, заняття та хобі. Тому я все встигаю))

Є улюблені уроки в школі?

Улюблені уроки — це хореографія, музика, інформатика та англійська.

Ти плануєш пов’язати своє життя зі сценою?

Так, я планую стати відомою актрисою та співачкою, а ще я хочу знімати кіно.

Софія Котлярова

Хто допомагає тобі на творчому шляху?

Зі мною поруч завжди мої тато і мама. Мама — мій директор, візажист, гример, стиліст, викладач, фотограф, продюсер, вона відкрила студію, де допомагає діткам почати перші кроки в кіно, мама організовує концерти, фестивалі, конкурси, де я ведуча заходів. А ще вона організувала дитячий табір в Карпатах для дітей, щоб бути завжди поруч зі мною. Я дуже щаслива дитина, бо мене завжди підтримує мама. А ще в мене творча бабуся, вона допомагає шити костюми для моїх виступів, завжди з дідусем мене підтримує, вони мої найбільші шанувальники та дуже суворі критики моєї творчості. Тато, коли у нього є вільний час, возить мене на кастинги та виступи. Я всім їм дуже вдячна і розумію, що без них я би ніколи не досягла тих вершин, яких я досягла.

Що б ти побажала діткам, які хочуть виступати на сцені?

Тим, хто хоче, але боїться, я хочу побажати зробити найстрашніший перший крок, а далі вже не має нічого страшного. Бажаю їм мріяти і маленькими кроками йти до своєї мрії.

Як ти думаєш, в чому основний секрет успіху?

Секрету не має, є бажання, ціль, мрія і багато-багато праці! Як завжди каже моя мама: «Не має неталановитих дітей, є ліниві батьки!».

В мене є сайт www.kotlyarova.com. Заходьте, я буду дуже рада!