События

У Києві відбудеться профорієнтаційний форум для учнівської молоді

18 квітня з 10:00 до 16:00 у Київському планетарії відбудеться масштабний профорієнтаційний захід — Forum ProProfesii Weekend. У Київському планетарії зберуться школярі, студенти, їхні батьки та викладачі. Організовує форум Київський молодіжний центр.

Forum ProProfesii Weekend

Під час заходу відбудуться лекції психологів, коучів, кар’єрних консультантів та успішних професіоналів — представників певної справи. Вони ознайомлять молодь, батьків та педагогів із методиками пошуку майбутньої професії та визначення персональних схильностей. Також на учасників чекає огляд ринку праці, аналіз перспектив і можливостей самореалізації у сучасних реаліях. Професіонали окреслять найперспективніші сфери та необхідні навички затребуваних спеціалістів.

Паралельно з лекційною частиною відбуватимуться індивідуальні та групові профорієнтаційні консультації з психологами та кар’єрними коучами. Гості зможуть здійснити реєстрацію під час заходу до обраного фахівця та пройти профорієнтаційний тест. Після цього консультанти дадуть детальну трактовку тестів та відповіді стосовно самоідентифікації, методів визначення власних здібностей та вподобань, а також способи пошуку себе на ринку праці.

На форумі школярі та студенти зможуть особисто поспілкуватись з роботодавцями на виставці вакансій і представниками новітніх професій на демо-зоні. Організатори заходу стверджують, що такий формат роботи налаштовує на відкритий діалог між спікерами та учасниками.

«Ми хочемо, щоб молодь не створювала собі ілюзій стосовно майбутньої професії. Спілкуючись з представниками певної справи, учасники можуть довідатись усі переваги та недоліки обраних галузей. Так вони  здійснять менше помилок і будуть готові до того, що будь-яка професія — це в першу чергу робота над собою», — стверджує Анна Куценко, директорка Київського молодіжного центру.

Організатори запрошують учнів 7-11 класів, вчителів та батьків, а також студентів. Для участі необхідна реєстрація. Вхід вільний.

Контактна особа з питань організації та проведення конференції — Карасьова Ксенія, тел. (095) 392 40 01, адреса електронної пошти: karasewa.ok@gmail.com.