Події

Дійсно смішні комедії

Ми зібрали дійсно смішні комедії, які викличуть у вас посмішку. А, може, й не одну. У будь-якому разі — гарний вечір гарантовано!

Дійсно смішні комедії

З речами на виліт!

смішна комедія

Останнє завдання – і наступний омріяний крок вгору по службових сходах буде зроблено. Але хто ж знав, що це завдання з зірочкою. Хосе Фернандес і помислити не міг, що екстрадувати людину виявиться настільки складно. Акіма помилково прийняли за терориста, він вже відсидів за гратами, а тепер його планують вивезти в Кабул. Доставити Акіма повинен Хосе. Але в Акіма свої плани. І аварійна зупинка літака на Мальті сприяє його планам.

Ти вмієш зберігати секрети?

смішна комедія

Емма полетіла в Чікаго, щоб отримати важливий контракт, але вщент провалила зустріч. І це не перша з її невдач. Але всі ми маємо секрети. І ніколи про них не говоримо. Хіба що випадковим людям, наприклад, попутнику в літаку. Емма вибовтала абсолютно всі свої таємниці сусіду в літаку. А наступного дня побачила його в своєму офісі. Чи збереже він її таємниці?

Молодість за страховкою

смішна комедія

Єва втратила чоловіка. А натомість отримала чак від страхової компанії з кругленькою сумою, яку вона не очікувала. Розуміючи, що страхова помилково додала зайвий нуль до суми, Єва намагається додзвонитися до страхової, але марно. Тоді разом з подругою вони вирішують отримати від життя найкраще та вирушають у подорож на Канари. Але страхова отямилась. І хоч подруги почли відчувати смак дорогого життя, на них очікує реальність…

Гіппопотам

смішна комедія

Можливо, це не найсмішніша комедія, яку ми бачили, але розв`язка історії вас точно здивує. Є заможна родина, в якій зростає підліток-чудотворець. Він вже зцілив маму, коня та інших родичів. Але не всі вірять в чудеса. Хрещений хлопчика нлаштований скептично. Чи вдасться змінити його думку?

Поїдемо до чортової бабусі

смішна комедія

Ох уж, ці італійці! Навіщо працювати, якщо можна отримувати гроші і не працювати. Цікавий рецепт? Посели в своїх квартирі кілька пенсіонерів, назви че приватним будинкм пристарілих та користуйся пенсіями його мешканців. Саме так зробив Сальво. І все б нічого, та є одне «але»… 

А які комедії порадите ви?