События

Оригінальні ідеї для пікніка

Традиційний пикник на природі — це чудово. Але чому б традиції не оновити? Где взяти ідеї для оригінального пикника? Ловіть наші підказки.

идеи для пикника

Тематичний пікнік

Не обов’язково вбиратися в піратів Карибського моря або зображати двір Людовика XV: достатньо кількох елементів декору, парочки незвичайних страв — і ваш тематичний пікнік пройде «на ура». Наприклад, для пікніка-вестерна вам вистачить пледа з індіанським орнаментом, музики Енніо Морріконе, соусу гуакамоле, квасолі і м’яса в лаваші. Якщо свій пікнік ви не уявляєте без шашлику, то логічніше за все провести його в грузинському стилі — з великою кількістю зелені, аджикою і мінеральною водою «Боржомі».

Це також цікаво: ДЕ В КИЄВІ ПОСМАЖИТИ ШАШЛИК: ПІКНІКОВІ ЗОНИ

Конкурс страв

На зорі історії пікніка, в далекому XVI столітті, запрошені дами і кавалери приносили страви з собою з дому. Гості із задоволенням куштували частування, і якесь із ласощів одностайно визнавалося найвдалішим. Проведіть конкурс страв, які кожен учасник принесе з собою або приготує на місці. Буде краще, якщо ви придумаєте загальний інгредієнт для конкурсних страв: наприклад, страви з томатами, страви з сиром, пряні страви.

О, спорт, ти — мир!

На пікніку не варто уподібнюватися знаті Стародавнього Риму, яка бенкетувала, лежачи на боці — щоб побільше влізло до шлунку. Пікнік — це, крім іншого, ще й рухливі ігри на свіжому повітрі. Волейбол, бадмінтон, фрісбі і навіть авторські, абсолютно нові види спорту зроблять ваш відпочинок по-справжньому активним, а пікнік — незабутнім!