Події

Алла Мазур і Наталія Мосейчук потрапили у рейтинг 100 найвпливовіших українців

Журнал Фокус опублікував  рейтинг «100 найвпливовіших людей України 2020». Одразу дві ведучі телеканалу 1+1 – Алла Мазур і Наталія Мосейчук потрапили до списку. Це головний щорічний рейтинг журналу Фокус.  

Ведуча й автор програми ТСН.Тиждень Алла Мазур у цьому році переборола онкозахворювання та надихнула жінок всього світу не боятися розповідати про свою хворобу близьким людям, любити свою зовнішність при будь-яких обставинах і, навіть, у моменти, коли через хіміотерапію випадає волосся.

алла мазур

Алла Мазур взяла на себе значущу соціальну роль — стала обличчям руху по боротьбі з онкологічними захворюваннями. Ведуча проявила сміливість та вийшла в ефір ТСН.Тиждень без перуки після шести курсів хіміотерапії, вразивши всіх новою зачіскою та натуральним кольором волоссям з попелястим відтінком.

Одразу на офіційну сторінку 1+1 у Facebook почали приходити сотні коментарів від глядачів з захопливими відгуками та вдячністю Аллі за підтримку. Люди писали, що завдяки Мазур тепер не будуть боятися розповісти про своє захворювання родичам та будуть себе сприймати таким, якими вони є. Деякі жінки, після історії ведучої, вирішили відвідати лікаря і пройти медобстеження. 

Як розповіла сама Алла Мазур, її мета – надихнути інших людей не боятися візуальних наслідків боротьби з онкозахворюваннями.

Раніше ведуча неодноразова отримувала національні премії в галузі телебачення “Телетріумф”. Загалом у Алли Мазур 8 нагород. Це абсолютний рекорд. 

Колега Алли Мазур по ТСН, Наталія Мосейчук, а також ведуча популярного ток-шоу Право на владу, та нового проєкту — інтерв’ю з політиками — VIP з Наталією Мосейчук, теж потрапила до списку 100 найвпливовіших українців.

Наталія Мосейчук

Крім цього, Мосейчук являється кураторкою благодійного проєкту Право на освіту. Суть якого — відкриття Шкіл при лікарнях. Всього в Україні працює сім Шкіл в лікарнях, зокрема у Києві, в Житомирі, у Львові та в Херсоні. Минулого четверга, 11 грудня, Наталія відкрила нову Школу супергероїв при фтизіатричній лікарні в Дніпрі. 

Наталія Мосейчук вже чотири роки поспіль є куратор премії Global Teacher Prize Ukraine, на якій вона присуджує власну номінацію «Вибір серцем» вчителям, які навчають дітей з важкими захворюваннями.

До рейтингу “100 найвпливовіших українців” разом з телеведучими 1+1 Аллою Мазур і Наталією Мосейчук увійшли перші особи держави, церков, мери міст, політики з різних таборів і сфер впливу, великі підприємці, фінансисти та зокрема, уповноважена ВР у правах людини Людмила Денисова, голова Національної ради з питань телебачення і зв’язку Ольга Герасим’юк, голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич, Оксана Пакольчук — директор Amnesty International Україна, виконавчий директор Українського Культурного фонду Юлія Федорів, Віталій Пчолкін, видатна у всьому світі українська тенісистка Еліна Світоліна та Андрій Шевченко в одному рейтингу.

Обирали ТОП-100 найвпливовіших людей України редакція Фокусу спільно з експертами, які мають найбільший вплив на політичні, економічні, суспільні та культурні процеси в країні. У їх числі політики, бізнесмени, артисти, спортсмени, журналісти, громадські діячі.

Нагадаємо, що восени 2020 року Алла Мазур та Наталія Мосейчук, а також Лідія Таран та Катерина Осадча, потрапили у рейтинг «100 найвпливовіших жінок України».