Події

У вересні у Києві відбудеться презентація унікального проекту «Battle of memoriеs: міфи та реалії радянської доби»

У Національному музеї Тараса Шевченка упродовж місяця в шести залах кияни та гості столиці зможуть побачити грандіозну експозицію, присвячену розвінчанню міфів про «чудові радянські часи».

виставка

Незважаючи на бурхливі події доби незалежності, особливо, останніх років, шлейф спогадів про знамениту радянську стабільність досі не залишає багатьох людей, чим користуються політики, тягнучи країну назад в минуле. «Battle of memoriеs» проводить глибокий аналіз періоду застою з точки зору історичної правди і його впливу тоді і сьогодні на життя українців.

виставка

Проект організований Українським інститутом національної пам’яті спільно з  Музеєм історії міста Кам’янське за сприяння Українського культурного фонду. У Києві вперше покажуть ексклюзивні експонати Музею історії міста Кам’янське – малої батьківщини головної фігури епохи – Леоніда Брежнєва, зокрема, його особисті подарунки.

виставка

Відвідувачі виставки поринуть у своєрідну атмосферу, створену  відомим архітектором і художником Сергієм Бобаком. У проекті задіяні представники наукової та культурної еліти України – Володимир В’ятрович, доктор філософії, Голова Українського інституту національної пам’яті; Кирило Галушко, кандидат історичних наук, викладач Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, відомій блогер; Зірка Мензатюк – українська письменниця і публіцист та ін.