Події

Бери участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді для школярів

Бажаєш відчути смак перемоги? Продемонструвати знання, впевнитися у власних силах та ще й отримати чудові подарунки? Тоді тобі до нас! Онлайн-школа «На Урок» оголошує старт IX Всеукраїнської інтернет-олімпіади (Весна-2021) для учнів 1-11 класів.

 IX Всеукраїнська інтернет-олімпіада

Взяти участь може кожен! Так-так, незалежно від оцінок у щоденнику та від досвіду. Якщо ти ще ніколи не був учасником Олімпіади, це чудова можливість випробувати себе! 

Ми підготували цікаві завдання з 20 шкільних предметів:

 1. Предмети початкової школи (1-4 клас).
 2. Я досліджую світ.
 3. Українська мова та література.
 4. Громадянська освіта.
 5. Математика.
 6. Фізика.
 7. Хімія.
 8. Астрономія.
 9. Інформатика.
 10. Географія.
 11. Біологія.
 12. Англійська мова.
 13. Німецька мова.
 14. Мистецтво.
 15. Історія.
 16. Зарубіжна література.
 17. Основи здоров’я.
 18. Інформатика.
 19. Трудове навчання (дівчата та хлопці).
 20. Правознавство.

Які предмети тобі подобаються? Обирай! До речі, ти можеш обрати одразу декілька предметів (чи навіть усі): обіцяємо, буде цікаво. Усі завдання інтерактивні та відповідають шкільній програмі, це чудова можливість попрактикуватися напередодні підсумкових контрольних робіт, ДПА та ЗНО.

А ще — отримати нагороди. Усі учасники отримають електронні сертифікати про участь, а ті, хто продемонструє кращі результати, отримають дипломи I, II та ІІІ ступенів. 

Але і це ще не все! Усі учасники Олімпіади отримають промокод на знижку від нашого книжкового партнера — видавництва BookChef. Із 1 травня по 31 травня учасники зможуть придбати книжки Павла Віктора та книжки зі шкільної серії зі знижкою 10% за таємним промокодом. А фіналісти зможуть взяти участь у розіграші трьох книжок «Фізика. Основи і механічний рух» одного з найвідоміших учителів країни Павла Віктора, та трьох комплектів із п’яти неймовірно корисних для навчання книжок. Адже нові знання — найкраща винагорода. BookChef — книжки, що формують особистість!

Олімпіада триватиме до 25 травня включно, зареєструватися (самостійно або за допомогою вчителя) та почати виконувати завдання можна просто зараз! До речі, виконувати їх можна в будь-яких зручний час, навіть удома. Підсумки підбиватимемо вже 28 травня. Участь безкоштовна.

Переможцем стає кожен!