Події

Київський фестиваль вуличних культур «Безмежність вулиць»

19 травня 2018 року з 10.00 до 22.00 год. на території Арки Дружби Народів (Хрещатий парк) відбудеться Київський  фестиваль вуличних культур «Безмежність вулиць».

Безмежність вулиць

Вулична культура це зрозуміла дружня мова, якою держава, батьки, суспільство можуть спілкуватися з молоддю. В основі кожного напрямку вуличної культури є поняття поваги та саморозвитку. Спортивний характер змагань мотивує розвиватися фізично та сприяє позитивній соціалізації.

В основі «культур дії» головний принцип «бийся за допомогою творчості, а не зброї», що доводить найціннішу значущість вуличних культур – пропаганду миру!

Неформальні види спорту та дозвілля вже обійшли за популярність інші види визнаного масового спорту, а столиця стала епіцентром найяскравіших заходів.

Подібний фестиваль вперше буде проведено у форматі «рівний рівному». Лідери провідних урбан-культур спільно із представниками Київської міської влади об’єднаються з метою проведення масштабного свята, де кожен представник вуличних культур зможе проявити себе у яскравому дійстві, продемонструвати свою індивідуальність, креативність і безмежність можливостей.

Вже з 10.00 години на вас чекають неймовірні показові виступи та змагання у семи дисциплінах:  баскетбол 3х3,  брейкінг, воркаут, BMX, скейтбордінг,  роллерблейдинг, футбольний фрістайл.

О 15:30 годині розпочнеться основна шоу-програма, яка складатиметься з фінальних ігор і батлів, видовищних конкурсів, виступів найкращих спортсменів та завершиться о 21:00 годині концертом популярного реп-виконавця Ярмака.

На глядачів фестивалю також  чекають креативні фото-зони, майстер-класи, фуд-корти та різноманітні активності.

Організатор заходу – Київський молодіжний центр. Захід проводиться за підтримки депутата Київської міської ради Шлапак Алли Василівни, Управління молоді та спорту КМДА.

Нагадуємо також, що 26 травня 2018 року на Київському стадіоні НСК «Олімпійський» відбудеться Фінал Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року. Напередодні чемпіонату до Києва прибудуть туристи та вболівальники з усього світу. Тож столиця має можливість зустріти їх вражаючим заходом, який дозволить утвердити м. Київ як молодіжну столицю Європи та вкотре продемонструвати спортивний та творчий потенціал нашої держави.

Вхід безкоштовний.
Контакти:
bv.fest.kyiv@gmail.com
(093) 81-522-81 Станіслав  — загальна інформація по фестивалю
(093) 600-95-06 – Вікторія —  акредитація ЗМІ та інформаційне партнерство
(до 18.05. 20:00)

Київський молодіжний центр — комунікативна платформа та  перспективний муніципальний проект, спрямований на налагодження партнерства та взаємодії між органами влади, інститутами громадянського суспільства, органами студентського самоврядування, молодіжними рухами та ініціативами. Діяльність Центру спрямована на впровадження реформ у галузі молодіжної політики, сприяння її активному розвитку у молодіжній столиці України та за її межами. Проекти Центру спрямовані на розвиток неформальної громадянської освіти, популяризацію підприємницької діяльності в молодіжному середовищі, розвиток волонтерського руху, популяризацію здорового способу життя, підтримку творчої талановитої та обдарованої молоді.