Події

Михаїл Шац повертається до Києва зі своїм сольним стендап-концертом

Легендарний комік Михаїл Шац виступить у Києві з новою програмою «Вінтажний Stand Up». Нові та найкращі жарти, роздуми та правда життя, з левовою часткою єврейської іронії — все це об’єднається в часовому монолозі гумориста 22 липня в Caribbean Club Concert Hall.

Михаїл Шац

«Завжди їду в Україну з великою радістю, тому що у мене там багато друзів. Приїхати зі стендапом — це прекрасна можливість зустрітися та повеселитися. Що може бути краще?», — поділився Михаїл.

Михаїл Шац — шоумен, автор і ведучий культового тб-проекту «О.С.П.-студия». Мініатюри та гумористичні історії з його участю вже стали легендарними.

Уже кілька років Михаїл успішно виступає в жанрі стендап, якісно виділяючись серед своїх молодих колег. Саме багатий життєвий досвід і тривале перебування в шоу-бізнесі, дає йому можливість легко жартувати про себе, знаменитостей і події, які оточували його діяльність.

Кількість місць на стендап 22 липня обмежена. Встигніть потрапити на концерт Михаїла, поки він не завів TikTok, не знявся в кліпі з Дані Мілохіним і не «угорає» по челенджам.

Програма представлена російською мовою.

Подія на Facebook.

Квитки на сайті.