Події

На Київщині назрівають середньовічні битви

22 і 23 травня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде видовищніший фестиваль цьогорічної весни «Зов героїв». Відважні лицарі у важких обладунках, справжні бойові мечі та сокири, прапори та  щити з гербами, а головне – відвага, мужність і романтика Середньовіччя чекають на Вас!

Киевская русь

22-23 травня до Древнього Києва завітають найсильніші спортсмени-бійці України, щоб в справжніх повноконтактних баталіях помірятися силами та обрати найкращого.

Середньовічний бій в останні роки набирає величезну популярність у всьому світі. Адже це бойове мистецтво поєднує неймовірне видовище, спортивний азарт, історичну достовірність і середньовічну романтику.

Нагадаємо, що бійці Збірної України з середньовічного бою – багаторазові чемпіони світу.

Киевская русь

Змагання пройдуть за правилами середньовічного бою, в форматі одиночних поєдинків і групових боїв. Спортсмени вдягнуть важкі металеві обладунки, такі ж, що використовували воїни часів Середньовіччя, та покажуть свою доблесть у боях справжньою середньовічним зброєю, що виготовлена за історичними зразками.

Це не постановочні битви, тут все по-справжньому! В безкомпромісних середньовічних баталіях спортсмени з’ясовуватимуть, хто з них гідний звання найсильнішого лицаря України.

Змагання триватимуть протягом двох днів. У перервах між боями гості Древнього Києва насолодяться видовищними постановками на історичну тематику,  кінними виступами та зблизька познайомляться з кіньми рідкісних древніх порід.

Киевская русь

Мешканці Князівства запросять гостей взяти участь у давньослов’янських розвагах, танцювальних флеш-мобах і майстер-класах.

Кульмінацією кожного з двох фестивальних днів стане вечірня програма з вогняними спецефектами та стрільбою з величезного середньовічного метального знаряддя — требушета. Це єдине місце в Україні, де можна побачити требушет в дії!

Незабутніх емоцій гостям фестивалю додадуть враження від місця проведення змагань. Адже захід пройде в унікальному місці – справжньому, живому середньовічному місті – Древньому Києві Х століття. Гості на власні очі побачать, яким був Київ тисячу років тому, і яким насправді було життя наших пращурів за часів Середньовіччя.

Киевская Русь

У Древньому Києві кожен знайде заняття до душі. Дізнатися більше про життя наших пращурів можна відвідавши музеї та експозиції.

На Княжій стайні можна познайомитися з унікальними кіньми рідкісних історичних порід, зібраних з найвіддаленіших країн. Досвідчені конярі-інструктори розкажуть про історію та особливості порід. До коней можна підійти, погладити, сфотографуватися з ними. Всі охочі можуть здійснити прогулянку верхи або в екіпажі.

Киевская Русь

У середньовічному тирі навчать влучно стріляти з лука і кидати сокири, а на монетному дворі – карбувати монети з стародавньою технологією. У Княжій костюмерній можна вдягнути вбрання часів Київської Русі та влаштувати незабутню фотосесію для соц.мереж. У гостях у знахарки-волхвині за чашкою оригінального трав’яного чаю можна доторкнутися до древніх таємних знань. У середньовічній крамниці та на ярмарку майстрів на гостей чекають оригінальні сувеніри ручної роботи. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло».

Парк Киевская Русь

На Середньовічній кухні можна скуштувати дуже смачних напоїв і страв, приготованих на відкритому вогнищі.

Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч у комфортабельних кімнатах (за умови попереднього бронювання).

Програма буде проходити з дотриманням заходів карантинного режиму.

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться близько 13:30.

* У програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований у 45 хвилинах їзди від Києва сучасного – в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Киевская русь

Дістатися можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» у розділі «Контакти».

Ціна квитка: повний квиток для дорослого — 250 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 100 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com