Події

ПЛЮСПЛЮС презентував соціально-важливий мультфільм «Говоримо українською»

Сьогодні, 29 серпня, з метою популяризації української мови серед дитячої аудиторії телеканал ПЛЮСПЛЮС представив новий, соціально-важливий для України проект – анімаційний мультфільм «Говоримо українською», що створений за підтримки Міністерства культури України.

Говоримо українською

Задачами проекту «Говоримо українською» є зацікавлення дітей більш упевнено й грамотно говорити українською, позбавлятися помилок у спілкуванні, надихнути якомога більше не лише маленьких українців, а й їхніх батьків розмовляти рідною мовою.

У кожній з коротких анімованих історій, де головними героями є персонажі світу ПЛЮСПЛЮС – Трикутя, Квадрик і Кружко –  розглядається конкретна ситуація про поширені мовні помилки. У легкій ігровій формі надаються поради стосовно норм сучасної української мови, які сприяють якнайкращому запам’ятовуванню лексичних, граматичних і орфографічних правил. Мультфільм рекомендований для перегляду в школах Міністерством освіти і науки України.

«Новий проект “Говоримо українською” каналу ПЛЮСПЛЮС є справді важливим для українців. Вважаю, що мультфільм здатен не тільки навчити української дітей і дорослих, а й нагадати, що українською мовою можна говорити легко і грамотно. Так, у серіях піднімаються такі приклади, як: чим «вдача» відрізняється від «удачі», як правильно говорити про назву вулиці, коли саме можна сміятися «над другом», а коли «з друзями», яка різниця між «протягом» і «на протязі» й не лише. У мультфільмах йдеться й про безліч різних слів, що часто викликають сумнів при використанні. Вірю, що “Говоримо українською” допоможе глядачам назавжди запам’ятати, як правильно вживати ті чи інші вирази та слова», – наголосила Іванна Найдагенеральний продюсер нішевих каналів 1+1 media.

Проект мультфільму «Говоримо українською» створено на основі книжок «100 експрес-уроків української» Олександра Авраменка видавництва Книголав.

Прем’єра «Говоримо українською» відбудеться 2 вересня о 19.00 на телеканалі ПЛЮСПЛЮС.

Говоримо українською