Події

Супергерої, фотоквест і майстер-класи: на «Даринку» пройдуть насичені вихідні

Земля, прийом! Насувається сильний ворог – осіння меланхолія. Столичний маркет-мол «Даринок» уже зв’язався зі світовими супергероями і збирає їх на своїй території цими вихідними, 17-18 жовтня, щоб врятувати людство. Залізна людина, Дедпул, Доктор Стрендж, Людина-павук, Бетмен, Супермен і трансформери об’єднають свої сили і наповнять вікенд вражаючим шоу. Ви ще не в команді? Не біда! Адже на локації всім охочим нанесуть яскравий аквагрим, допоможуть зробити власну маску на майстер-класі і підкріплять солодкою ватою. І все це –безкоштовно!
Дарынок

Дитина обожнює історії всесвітів Marvel і DC, і не лягає спати, поки не додивиться «Трансформерів»? Тоді ці вихідні на «Даринку» саме для вас!

У суботу та неділю у зоні Wi-Fi маркет-молу з 12:00 до 18:00 команда супергероїв під лідерством ведучого, Доктора Стренджа, покаже анімаційну програму з порятунку людства, а також проведе тематичні конкурси з призами. Весь цей час на локації працюватимуть майстри розпису на шкірі, які зможуть перетворити всіх охочих в супергероїв за допомогою аквагриму й блискучих глітер-тату. А зробити свій унікальний атрибут сили можна буде на майстер-класах зі створення масок і значків, які також будуть проходити з 12:00 до 18:00.

З 12:30 до 17:30 на території «Даринку» пройде парад з потужною «технікою»: Оптимус Прайм і Бамблбі, з підтримкою Залізної людини, наглядатимуть за порядком. А також направлятимуть гостей до точки підкріплення, де кожному відвідувачеві з 13:00 до 18:00 будуть дарувати солодку вату. І куди ж без крутих фотографій і відео в соціальні мережі? Зафіксуйте день у тематичній супергеройський фотозоні – і збирайте гори лайків.

Дарынок

Хочете безкоштовний фотоквест з призами? «Та не проблема», – сказав маркет-мол і вже цими вихідними підготував для любителів головоломок і солодких подарунків програму, в якій можна брати участь навіть компаніями та сім’ями. Завдання: розгадати 7 ребусів про локації на «Даринку», знайти на кожній спеціальні стікери, сфотографувати їх і показати фотографії промоутеру. Усі учасники по проходженню фотоквесту отримають гарантований приз – M&Ms. Цікаво? Тоді знаходьте інфостійки на 1 і 6 входах, щоб взяти участь.

Дарынок

А якщо ваша дітвора любить творити своїми руками – обов’язково загляньте на виставку майстер-класів «Пісочниця». Локація розмістилася на 2 поверсі в секторі «Малеча» та працює щодня з 10:00 до 20:00. У пропозиціях 10 різновидів ручної роботи, серед яких: картини з шоколаду, стрінг-арт, театр тіней, 3D-малювання та багато іншого. Ціни:

  • 1 майстер-клас – 50 грн;
  • 5 майстер-класів – 190 грн;
  • 10 майстер-класів – 290 грн.

Дарынок

Детально з програмою розваг маркет-молу «Даринок» можна ознайомитися за телефоном (044) 461 88 13 та на сайті. Також слідкуйте за новинами на сторінках в соцмережах Facebook і Instagram.

Маркет-мол «Даринок» знаходиться на Лісовому масиві, вул. Біломорська, 1 (станція метро «Лісова»). Працює щодня з 10:00 до 20:00.