Події

Українець увійшов до ТОП-10 найкращих студентів світу

Студент КПІ імені Ігоря Сікорського, випускник Політехнічного ліцею НТУУ КПІ м.Києва Ігорь Клименко увійшов до фіналу Всесвітньої студентської премії Global Student Prize. Він став одним із претендентів на нагороду у 100 000 доларів, яку отримає найкращий студент планети.

Ігорь Клименко

Нещодавно світова премія Global Student Prize оголосила топ-10 найкращих студентів з усього світу. До них увійшов і українець Ігор Клименко. У 5 класі, коли почалася війна в Україні, він зрозумів, що хоче допомогти своїй країні і почав розробляти роботів для розмінування. Останні два роки активно працює над своїм дослідженням Quadcopter Mines Detector, яке успішно презентує на численних конкурсах та виставках.

Ігор планує реалізувати свій винахід і почати масове виробництво. Якщо він виграє Global Student Prize, планує використати кошти для залучення нових компаній і організацій, щоб отримати якомога швидше готовий продукт.

Переможець Global Student Prize отримає нагорода в розмірі 100 000 доларів США. Вона вручається студенту, що здійснює найбільший реальний вплив на навчання, життя своїх однолітків і на суспільство загалом. При виборі фіналістів Global Student Prize братимуть до уваги навчальні досягнення, вплив на своїх однолітків, зміни, які здійснює кандидат, у своїй спільноті та суспільстві за її межами, подолання складнощів на своєму шляху, креативність та інновації.

Ознайомитися з повним переліком фіналістів можна за посиланням на офіційному сайті премії Chegg.org. Переможця оголосять до кінця цього року.

Заснував нагороду філантроп і мільярдер Санні Варкі та організація Varkey Foundation. Окрім студентів, вони відзначають ще й найкращих вчителів світу в межах премії Global Teacher Prize. В Україні однойменну премію проводить громадська спілка “Освіторія” з 2017 року. У цьому році вона збирає історії мужніх вчителів, героїв освітнього фронту, про яких дізнається вся країна в ефірі національного телемарафону в День вчителя, 2 жовтня. Подати історії можна до 21-го вересня за посиланням.