Події

Виставка робіт українських художників «Покоління війни»

З 26 лютого по 26 березня в столиці Пакистану Ісламабаді проходить виставка «Покоління війни» робіт українських художників, переможців VII Міжнародного Художнього Фестивалю та учасників інших проєктів, які входять до великого арт-марафону МАЛЮЙ.UA.WAR, що проводиться з перших днів війни Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ і Київської міської влади.
Покоління війни
Експозиція була презентована на  заході Посольства України в Пакистані до 2-ї річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, де виступили Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ісламській Республіці Пакистан Маркіян Чучук, посли Польщі, Франції та Німеччини. На заході була присутня політична і культурна еліта Пакистану, посол США Дональд Блом, Верховна комісар Британії Джейн Марріотт, посли та дипломати дружніх країн, таких як Італія, Румунія, Бельгія, Угорщина, Австрія, Швеція, Іспанія, Японія. Подія широко висвітлювалася в ЗМІ та викликала великий резонанс у суспільстві.
Виставка «Покоління війни» зібрала роботи українських художників різного віку, які зараз переживають війну. Показувати світу війну через мистецтво – це потужний інструмент культурної дипломатії, адже художня творчість не потребує перекладу, вона йде від серця до серця, впливаючи на людей, їх ставлення до України і страшних подій, які зараз відбуваються у нашій країні через підступну агресію росії.
Виставка організована Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM, компанією STUDIORAR і Посольством України в Ісламській Республіці Пакистан.