Події

Всеукраїнський конкурс малюнку «Зима. Коляда. Масляна» від ArtKids

Любиш малювати? Тобі від 5 до 17 років? Долучайся! До 14 лютого 2018 року надсилай свої роботи на конкурс малюнку «ЗИМА. КОЛЯДА. МАСЛЯНА». І вже 18 лютого  ArtKids оголосить імена переможців.

конкурс рисунка

Ми хочемо залучити дітей та підлітків до заняття творчістю, щоб кожен учасник відчув себе талановитим художником, розвинув свій потенціал та розділив з нами любов до народних традицій.

Чекаємо від учасників: малюнок чи творчу роботу формату не менш чим А3 у будь-якій техніці. Це може бути робота олівцем, фарбами, фломастерами, пастеллю, маслом. Кількість робіт від одного учасника не обмежена (обов’язковою є сплата органiзацiйного внеску — 100 грн. за кожну роботу).

Кроки учасника:

  1. Пишіть сюди artkids2018@gmail.com. У темі листа «Хочу на конкурс малюнку» і у відповідь ми надішлемо Вам заявку учасника, положення, реквізити для сплати внеску, та більш детальну інформацію.
  2. Надішліть нам заповнену анкету, фотографії конкурсних робіт в електронному вигляді та етикетку-опис до кожної роботи, копію оплати благодійного внеску. А також фотографії автора в електронному вигляді (не менше 3х4 см.). Робота повинна бути оформлена в рамку.
  3. По закінченню терміну подачі заявок – чекай на повідомлення, де і як відбудеться нагородження і чи потрапила твоя робота до числа наших переможців!

Кращі з кращих отримають дипломи, медалі та цінні подарунки. Кожен учасник отримає диплом, нових друзів і шанувальників у соціальній мережі Фейсбук та масу позитивних емоцій.  

Члени журі — справжні професіонали, відомі художники і скульптори сучасності:

— Марина Громенко (Maryna Gromenko)
— Слава Займак Артс (Slava Zaimak Arts)
— Тетяна Король (Tetiana Korol)
— Ольга Кошелева (Olga Kosheleva)
— Віта Кравчук (Vita Kravchuk)
— Лідія Селянко (Lidia Selianko)
— Сергій Луценко (Lutsenko Sergey)
— Таня Василенко (Tanya Vasilenko)
— Едуард Межул (Eduard Mezhul)
— Тетяна Черевань (Tetiana Cherevan)
— Влад Тузов (Vlad Tuzov)

Організатори конкурсу: 1-й блог-журнал України LuckyUkraine та ресторан здорового харчування I live.

Конкурс вже підтримали відомі журнали та онлайн-видання.

Якщо Вас цікавить додаткова інформація про Конкурс, будь ласка, телефонуйте за номером: (067) 599 88 72 або пишить на пошту artkids2018@gmail.com.

Наша сторінка в Фейсбуці: https://www.facebook.com/artkids2018/