Події

ДітиWOW. Валерія Суханова: Мої мрії здійснюються!

Сьогодні в нашій рубриці ДітиWOW — Валерія Суханова з міста Дніпро. Валерії лише 13 років, але життя веселої та харизматочної дівчинки дуже насичене! Валерія є переможецею конкурсу LITTLE PROFESSIONAL MODELS 2020, вона I віце Принцеса Європи 2020, Модель року 2019, ІІ Принцеса краси України 2019 та переможниця багатьох конкурсів краси й володарка величезної кількості почесних титулів та корон. Модель, фотомодель, а зараз ще й акторка. Нещодавно талановита дівчина закінчила курс акторської майстерності.

Суханова Валерія

Валеріє, про що ти мрієш?

Ви знаєте, у мене було три найзаповітніші мрії. Перша — це побувати в Парижі й побачити Ейфелеву вежу. Друга — піднятися на гору Говерлу. А третя мрія про успішну кар’єру моделі, хочу стати знаменитим дизайнером. Перші дві мої мрії вже здійснилися: я була в Парижі та піднялася на Говерлу. Залишається одна остання, до якої я прагну своїми зусиллями та наполеглевою працею. Я ще вивчаю іноземні мови, хочу побувати у всіх країнах світу.

Як у твоєму житті з`явилася творчість/сцена?

Коли мені було 10 років, мене запросили на зйомки реклами для Ігроленду. І з того моменту я зрозуміла, що обожнюю камери, зйомки.

Коли ти захопилася дефіле (моделінгом)?

З самого дитинства я мріяла стати моделлю, і тому мама записала мене до модельної школи, коли я опинилася на показі, я зрозуміла, що подіум і сцена — це моє, це те, що приносить мені задоволення, це крапелька мого життя. Я не можу передати словами, що відчуваю, коли я на сцені. Я, мабуть, найщасливіша дитина в світі.

Суханова Валерія

Скільки часу займає хоббі?

Тричі на тиждень я ходжу до модельної школи. Крім того, у мене вже на сьогоднішній день три контракти в Києві з модельними агенствами. Де кожної неділі я приймаю участь у рекламних зйомках та показах українських і зарубіжних брендів та дизайнерів. Фотосессії для фешен журналів. А ще я була ведучою на каналі Телевсесвіт дитячої передачі Funny kids та давала інтерв’ю на 33 каналі kids.

Чим ще захоплюєшся?

Я обожнюю танцювати. Захоплююсь спортом, щоб постійно тримати себе в формі.

Як тобі вдається поєднувати навчання й творчість?

Навчання дається мені легко, я навчаюсь гарно, тому це не є для мене проблемою. Я все встигаю.

Є улюблені уроки в школі?

Математика, українська та англійська мови.

Суханова Валерія

Ти плануєш пов’язати своє життя зі сценою/з творчістю?

Так, звісно, сцена приносить мені велике задоволення. Я відчуваю себе зіркою.

Хто допомагає тобі на творчому шляху?

Звісно, це мої рідні, мій тато і мама. Вони моя опора й підтримка. Мама завжди зі мною. А ще моя бабуся, вона завжди мене підтримує і радіє моїм успіхам.

Чи є в тебе кумири чи приклади для наслідування?

Це наша знаменита Топ модель Алла Костромичева. Це мій ідеал та приклад для наслідування.

Що б ти побажала діткам, які хочуть займатися тією ж справою?

Хочу побажати, в першу чергу, щоб вірили в себе, і тоді все вдасться. Не боятися, коли виходиш на сцену чи на подіум, а отримувати від усього процесу задоволення, тоді це приносить тобі щастя. І, звісно, багато працювати та вчитись чогось нового.

Суханова Валерія

Як ти думаєш, в чому основний секрет успіху?

В наполеглевій праці, підтримці рідних та близьких. Без підтримки моєї матусі в мене б нічого не вийшло. Вона завжди поруч зі слушними порадами та підтримкою. Я дуже люблю своїх рідних та дякую їм за мої мрії, які здійснюються.