События

КнигиWOW. 50 уроків англійської. Говоримо без помилок, ок?

Сучасний світ не уявляється без знання англійської мови. Вона повсюди. Англійські слова зустрічаються нам кожного дня: в магазинах, на телебаченні, на роботі. Але вільно говорити англійською можуть далеко не всі. І навіть цілеспрямоване вивчення іноземної мови не гарантує того, що ми будемо говорити правильно. Уникати помилок у спілкуванні допоможе книга «50 уроків англійської. Говоримо без помилок, ок?» видавництва «Книголав».

50 уроків англійської. Говоримо без помилок, ок?

50 уроків англійської

У книзі на вас чекають 50 уроків, які допоможуть краще зрозуміти людей, що спілкуються англійською з народження. Ви позбудетесь поширених помилок та зможете виправити недоліки, які погіршують сприйняття та розуміння мови.

В кінці книги ви знайдете цікаві підказки: «Словник поширених фразеологізмів та висловів» й «Помилки-суперзірки: найпоширеніші помилки україномовних». А яскраві наліпки допоможуть вивчити корисні англійські фрази, які видаватимуть у вас знавця мови.

Автор  книги — викладач та перекладач Сергій Святенко. Він займається популяризацією рідкісних мов та веде власний телеграм-канал, де розповідає про тонкощі англійської граматики та вокабуляру.

Книга з чіткими поясненнями та стислими коментарями, які допоможуть розібратися з найскладнішими моментами та зрозуміти логіку англійської мови.

ЦЕ ТАКОЖ ЦІКАВО: 50 ЕКСПРЕС-УРОКІВ УКРАЇНСЬКОЇ ДЛЯ ДІТЕЙ