Події

КнигиWOW. У лісі, на морі, у джунглях і в полі: історії про тварин

Якою мовою найкраще розповідати дітям про правила поведінки та справжні цінності? Звичайно, казковою! Сьогодні ми тримаємо в руках книгу видавництва Vivat, яку діти з батьками читатимуть щодня, адже герої казкових історій стануть їм справжніми друзями і навіть нагадають їх самих.

У лісі, на морі, у джунглях і в полі: історії про тварин

У лісі, на морі, у джунглях і в полі

Свійські тварини, морські жителі, тварини джунглів та саван зібралися разом, щоби допомогти дитині зрозуміти, що добре, а що погано.

Краби-танцюристи та тюлениха Люля доведуть, що можна порозумітися за будь-яких обставин, лобстер Надійка сміливо допоможе акулі і знайде в її особі справжнього друга, мавпочка-бешкетниця Гулька дізнається, що не варто насміхатися над іншими, левенятко Брандо засвоїть урок, чому потрібно дотримуватися гігієни, а бджола Жужа та корова Лука зрозуміють, що потрібно вчитися домовлятися заради важливої спільної справи.

Книга містить двадцять чудових казок, герої яких потрапляють в історії, які могли б статися будь з ким. Дитина зрозуміє, як правильно чинити в різних ситуаціях та навчиться вірити у власні сили.

Яскраві детальні ілюстрації можна розглядати як віммбельбух, складаючи свої неймовірні історії.

В кінці книги є кілька сторінок, які дитина може присвятити своєму домашньому улюбленцю і навіть написати про нього з батьками власну казку. Тоді ця чудова книга обов`язково потрапить в сімейну скриньку спогадів, які назавжди залишаться з вами.

Це також цікаво: МУЗЕИ ДЛЯ ДЕТЕЙ: БЮДЖЕТНЫЕ ОБРАЗОВАТЕЛЬНО-РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫЕ ПРОГРАММЫ