События

КнигиWOW. Атлас казок

Що таке казка? Чарівна історія! Ви знаєте хоч одну дитину, яка не любить казки? Але сьогодні ми тримаємо в руках книгу, яка не просто містить казки, а стає чарівним інструментом, що дозволяє літати на крилах уяви.

Атлас казок, #книголав

Атлас казок

Книжка не даремно називається «Атлас казок». В ній зібрано 8 найулюбленіших історій малюків і до кожної з них є особлива карта! Як виглядає країна Оз? Якою стежкою поверталися додому Гензель та Гретель? Що собою являє підводний світ Русалоньки та домівка Білосніжки? Як виглядає Країна Чудес, до якої потрапила Аліса? Де мешкав Пінокіо, які простори підкорював Пітер Пен і в якому замку мешкали Красуня та Чудовисько? Цікаво?

Ілюстраторка Клаудіа Бардін палко захоплюється кольорами, вона закінчила Європейський інститут дизайну в Мілані і викладала мистецтво в початковій школі. Клаудіа створила простір для кожної казки.

Атлас казок

Карти — це імпровізована сцена, де розгорталися чарівні події, і за якими надзвичайно цікаво слідкувати за допомогою яскравих схем з багатьма деталями. Дитина стає гідом для улюблених героїв і допомагає їм визначитись з подальшими кроками.

Але ж ми пам’ятаємо, що ця книга не має меж для уяви та фантазії? На цих сценах можуть розгортатися зовсім інші сюжети, які діти вигадають самі або за допомогою батьків. Тож подорож «Атласом казок» може бути нескінченною!