Події

«Уроки підтримки» для всіх школярів країни

Непрості часи потребують максимальної зібраності та витримки. А ще — підтримки. Ми маємо підтримувати одне одного, допомагати та вірити в нашу перемогу. 

навчання

Однією зі сфер життя, яка зараз постраждала чи не найбільше, є освіта. А діти — найбільш вразлива категорія. Саме для того, аби підтримати учнів, Освітній проєкт «На Урок» із перших днів військової агресії Росії проти України запровадив «Уроки підтримки» для всіх школярів країни. 

На сьогодні ми провели уже понад 35 уроків: з української мови, математики, англійської мови, фізики, історії України та програмування. І не плануємо зупинятися! Далі буде більше: більше уроків, більше цікавих і важливих тем, більше розвитку та навчання. І, звісно, більше підтримки.

Кожного дня на YouTube-каналі проєкту виходять нові цікаві уроки від викладачів онлайн-школи «На Урок», які допоможуть школярам не випасти з освітнього процесу та отримувати нові знання навіть у таких складних умовах. 

Як долучитися до «Уроків підтримки»? Дуже легко! Достатньо просто перейти на YouTube-канал проєкту (https://www.youtube.com/c/НаУроконлайншкола):  немає жодних додаткових реєстрацій. Уроки можна переглядати як онлайн, так і у записі, навчайтеся тоді, коли вам зручно та коли є можливість. Тримайте посилання на плей-ліст із уже проведеними заняттями: https://goo-gl.me/7Jbzs

Аби не пропустити нові уроки, підписуйтеся на наш YouTube-канал. Також за розкладом можна стежити в Instagram-акаунті онлайн-школи. Кожного дня за дві години до початку заняття у сторіс публікуються посилання на нові уроки. 

Долучайтеся до «Уроків підтримки»! Розкажіть про них дітям, учням, друзям і колегам. Підтримаємо одне одного в цей складний час!

Метки: