Події

Як розкрити потенціал вашої дитини?

Навчання в школі традиційно вважається одним із основних аспектів виховання. Його якість визначається успішністю. У більшості випадків батьків найбільше цікавлять оцінки дитини. Нерідко це стає особистісним критерієм. Твердження — «ти погано вчишся, тому ти повільний, боязкий і т. ін.» — психологи вважають небезпечними для формування адекватної самооцінки.

ментальна арифметика

Успішність дітей у школі залежить від двох чинників: бажання дитини вчитися і можливості це робити. Якщо їх немає, загальні сімейні зусилля на поліпшення оцінок не вплинуть.

Однією із методик Академії розвитку інтелекту Смартум, що  допомагає пробудити у дітей інтерес до навчання, є ментальна арифметика. В основі цієї методики — навчання дітей швидкого рахунку в уяві з використанням абакуса – стародавніх рахівниць. Програма містить вправи, які навчають правильно переміщати кісточки рахівниць, виконуючи основні арифметичні дії. Така діяльність:

 • розвиває інтелектуальні здібності;
 • є потужним стимулятором розвитку дрібної моторики;
 • забезпечує рівномірне навантаження на обидві півкулі головного мозку;
 • розширює можливості пам’яті.

Практика показує, що після закінчення курсу у дитини:

 • поліпшується швидкість реакції та сприйняття;
 • розвивається просторове й логічне мислення;
 • формуються важливі особистісні якості: упевненість у своїх силах, адекватна самооцінка, прагнення бути лідером.

Академія розвитку інтелекту України щодня поповнюється сотнями студентів і зараз  методика рахунку в уяві є 23 країнах світу!

Основна мета Смартум – це розкриття потенціалу дітей.

Проте Академія займається цим не лише на уроках. Є заходи, які дозволяють розкрити потенціал дитини на повну! Один з таких заходів – це ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З МЕНТАЛЬНОЇ АРИФМЕТИКИ. І це не лише масштабний захід, де можна зустріти однодумців та весело провести час.

 • Перш за все — це можливість для дітей тренувати та проявляти свою наполегливість та цілеспрямованість.
 • Тільки уявіть, яку треба мати витримку, щоб в умовах змагань серед сотень учнів зосередитись, подолати хвилювання та показати високий результат рахунку.
 • Навчання ментальній арифметиці побудовано на щоденних тренуваннях і повторах матеріалу, що формує з дитинства дисципліну та відповідальність, наполегливість, впевненість у собі, самостійність та ініціативність.
 • Ці якості знадобляться дітям в житті під час здачі іспитів, вступу до вищого навчального закладу, прийнятті важливих рішень тощо.

Розкриваймо потенціал дітей разом!
Створюймо можливості реалізовувати себе та підтримуймо їх! Для них це так важливо!
Запрошуємо вас та ваших дітей на ОЛІМПІАДУ «SMARTUM TERRITORY 2020», що відбудеться 22 лютого 2020 року за адресою: м.Київ, вулиця Хрещатик, 2, «Український Дім», щоб переконатись, що діти нашої країни можуть над неможливе!

Хочете дізнатись більше про Академію? Детальна інформація тут: https://smartum.com.ua/

Приєднуйтесь!
Найкращі інвестиції в майбутнє — це інвестиції в наших дітей!