Події

КнигиWOW. Момент еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок

Мабуть всі ми відчували колись неймовірний сплеск енергії, тремтіння в кожній клітині організму, розуміння того, що нас підхопила хвиля натхнення, й перешкоди на шляху до результату вмить зникають. Але сьогодні ви сповнені енергією як ніколи, плануєте масштабні проекти, а вже наступного дня відчуваєте, що сили вичерпано.

Чому так відбувається? Як працює людський мозок? Яким чином збільшити шанси на те, щоб моменти осяяння виникали частіше? Книга «Момент еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок» видавництва #книголав підказує механізми, за допомогою яких кожен з нас зможе керувати припливами натхнення.

Момент еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок, Джон Куніос, Марк Біман, #книголав

момент еврики

Книга – не просто здогадки й розмірковування, це масштабне дослідження виникнення моменту інсайту з прикладами, результатами дослідів та певною інструкцією, яка допоможе вам досягати нового рівня мислення та вирішення задач.

Виявляється, кожна людина може досягти певного стану, який відкриє для неї безмежні можливості. І ця сила – не привілей обраних, це наш свідомий вибір та вміння керувати власним мозком. Новий рівень мислення. Лише подумайте про це — і вже відчуєте, як входите в стан передчуття чогось неймовірного.

Чим відрізняється інсайтна людина від людини-аналітика? Яким чином ми сприймаємо інформацію? Чи можна перетворитися з аналітика на людину-осяяння? Чи потрібно це робити? Яка роль настрою та мотивації у сприйнятті реальності та творчості? І що на думці у інсайтної людини під час обіду? Цікаві роздуми, вражаючі результати дослідів, приголомшливі відкриття та новий погляд на власну особистість.  

«Імперії майбутнього – це імперії розуму», – сказав Вінстон Черчилль від час промови в Гарвардському університеті в 1943 році. І час довів, що він правий. Але все тільки починається.

«Момент еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок» — книга майбутнього, яку ми тримаємо у власних руках.