Події

Відгук на фільм. «Круїз у Джунглях» від Disney

Ми відвідали прем`єру фільму «Круїз у Джунглях» від Disney. І одразу спойлер — фільм просто неймовірний! Яскравий та цікавий пригодницький фільм з класною режисурою і грою акторів.

Круїз у Джунглях — відгук на фільм

Круїз у Джунглях

Чи може одна людина вартувати цілого світу? Як зцілити розбите серце і знову відчути смак до життя? Докторка Лілі та бравий капітан Френк дадуть нам відповіді на ці, та ще на багато  інших запитань в яскравому пригодницькому фільмі «Круїз у джунглях».

Капітан Френк Вольф досить цинічний та підприємливий чолов`яга. Він влаштовує яскраві екскурсії для всіх охочих. Та одного разу спокійний темп його життя порушує цікава пропозиція, яка обіцяє непогано заробити. Відважна дослідниця дикої природи Лілі Гоутон відправляється у подорож Амазонкою. Лілі прагне віднайти цілюще дерево, яке може здійснити революцію в медицині. Корабель капітана Френка Вольфа «Ла Кіла» відправляється у небезпечну подорож тропічними лісами, де ховаються несподіванки та хижаки. До того ж навколо невеличкої експедиції відбувається щось загадкове і життю дослідників загрожує серйозна небезпека, як і всьому людству.

Разом з героями фільму ми шукатимемо безцінний скарб у водах Амазонки і знайдемо неймовірні пригоди, вірну дружбу та справжнє кохання.

Круїз у Джунглях

Автор: Ірина Андріяш