События

Соломію Вітвіцьку приголомшило зізнання власного чоловіка Влада Кочаткова про їхні стосунки

Чоловік телеведучої Владислав Кочатков вперше зізнався, що було найважчим у подружньому житті з телезіркою.

Соломія Вітвіцька

Влад зізнався, що знаходитись в тіні популярної дружини амбіційному чоловіку дуже важко. Про це він розповів у сюжеті ЖВЛ. Ведуча ТСН на каналі 1+1 Соломія Вітвіцька і режисер/кліпмейкер (за суміцниством програміст-початківець) Владислав Кочатков цього року святкують сьому річницю весілля! Зі своїм чоловіком ведуча познайомилась на одному з робочих корпоративів 8 років тому, а вже за рік вони одружилися. Прихильники зіркової пари часто запитують у Соломії і Влада, коли ж у пари з’явиться первісток, на що ведуча з посмішкою відповідає: “Це справа особисто кожного. Не скажу, що я childfree. Ми не ходимо по лікарях чи по знахарях. В обох зі здоров’ям все гаразд. Все, що можу сказати — ми над цим активно працюємо”.

Та Соломія вже багатодітна мама — має аж семеро похресників! Серед них: донька двоюрідного брата Северина маленька Ніколь, дочка ветерана Настя — з яким ведуча познайомилася на фронті — і син Іван української співачки і подруги Соломії Світлани Тарабарової.

Вітвіцька вже понад 10 років успішно піднімається по сходах телевізійної кар’єри, активно займається підтримкою соціальних та благодійний проєктів. Зокрема є куратором проєкту Переможці, присвяченого ветеранам-переможцям і паралімпійцям, які втратили кінцівки, але не втратили силу духу! 

“У 2014-2015 роках з понеділка по п’ятницю я вела ТСН, а в суботу – неділю їздила на передову з артистами, з волонтерами і ми там намагалися підбадьорити хлопців, допомогти”, — розповідає Соломія.

Попри активний спосіб життя, постійні зйомки, благодійні акції, Соломія зізнається, що постійно проходить проби у телевізійній сфері, адже зупинятися на досягнутому не збирається. 

Дивіться повну версію ексклюзивного випуску ЖВЛ: