Події

Зустрічай Halloween разом зі своїм песиком!

У Києві 28 жовтня на “Поляні ВДНГ” пройде фестиваль для усіх порід собак та їхніх власників Holy Sweets Dog Festival: Halloween edition. Захід несе в собі соціальну мету з розвитку pet-friendly культури, освітню місію з поширення інформації про каністерапію та благодійну ціль в допомозі притулку для тварин. Оскільки даний фестиваль є і розважальним заходом, то позитивно впливає на моральний стан українців, допомагаючи зняти стрес, знайти однодумців та організувати дозвілля всією сім’єю.
хелловін в Києві

Розвиток pet-friendly культури є невіддільною частиною фестивалю для собак. Адже саме тут господарі зможуть зміцнити стосунки зі своїм песиком та зробити спільний час приємним і корисним. Німецький виробник кормів для собак та котів «Josera» завжди підтримує проєкти, де основними місіями є розвиток pet-friendly культури та допомога тваринам. Цей фестиваль не залишився без уваги компанії. ТМ «Josera» стала головним партнером та спонсором заходу.

Популяризація каністерапії також є актуальною метою, оскільки саме такий вид теп-терапії показує високі позитивні результати у лікуванні депресії, тривожності, ПТСР та інших ментальних розладів. А це для українців є важливою сферою в часи повномасштабної війни, особливо для військових, їхніх родин, ВПО та людей, що постраждали від бойових дій.

Також на фестивалі будуть організовані лекції та майстер-класи з дресури, соціалізації, догляду й домедичної ветдопомоги для песиків. Відвідувачі отримають важливу інформацію, яка у непередбачуваних ситуаціях допоможе правильно відреагувати на події та навіть врятувати життя чотирилапому другові.

На “Поляні ВДНГ” 28 жовтня будуть розміщені фудкорт для людей, догкорт для песиків та ярмарок з різноманітними товарами для собак, фотозони, організовано конкурси, розіграші та лотереї. Зібрані кошти з благодійних акцій підуть на розвиток найбільшого притулку для тварин “Сіріус” і команди каністерапевтів військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0”.

На фестивалі для усіх порід собак вхідний квиток потрібен тільки для песика.  Члени родини або друзі до 5 людей можуть пройти безкоштовно. А для охочих, які не мають собаки, але мають бажання провести весело час, послухати лекції та знайти однодумців, можна придбати вхідний квиток окремо як онлайн, так і на місці проведення.

Holy Sweets Dog Festival: Halloween edition входить в ряд заходів від організаторів івент-агенції Holy Sweets, ІРЦ “База 4.5.0” та ТМ “Josera” з популяризації каністерапії і є третім фестивалем за рік. До цього власники собак могли відвідати фестивалі “Коргія” та “Woofstock”, що проходили на території спортивно-розважального комплексу “ІКСПАРК”.

Метки: