Події

Античний світ відкриється на Київщині

12 і 13 червня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на програму «Античний світ у Древньому Києві». Гостей чекають кінні виступи, театралізовані постановки за мотивами стародавніх міфів, прогулянки на конях, смачні страви з багаття, екстремальні атракціони, унікальні експозиції… І все це у справжньому, живому середньовічному місті!

Киевская русь цезарь

Увійшовши у ворота Князівства, гості здійснять подорож у часі на тисячу років назад, у добу Київської Русі. Адже в «Парку Київська Русь» на основі знань сучасної науки в реальному розмірі відтворюється Київ V-ХІІІ століть, а також відтворюється атмосфера і дух історичного серця нашої Батьківщини.

Гості Древнього Києва побачать такі шедеври середньовічного дерев’яного зодчества, як монументальна оборонна споруда «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, садиби киян X-XIІ століть. Тільки тут можна побачити унікальну відтворену Василівську церкву Х століття, єдине в Україні діюче облогове  знаряддя — требушет, корабель древніх вікінгів і навіть середньовічну катівню.

Киевская русь

У Древньому Києві гостей чекає знайомство з унікальними кіньми рідкісних історичних порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже вони були завезені в нашу країну в єдиному екземплярі. Кожен гість може підійти до коней, погладити їх, сфотографуватися і проїхатися на них верхи або в екіпажі.

Приємним сюрпризом 12 і 13 червня стане розважальна програма, присвячена античності. Гостей Древнього Києва чекають видовищні театралізовані вистави за мотивами давньоримських і давньогрецьких міфів. Розпочнеться дійство з костюмованого параду персонажів античних легенд і виїзду імператорської колісниці. Продовжать програму романтичні кінні роз’їздки античних грацій, презентація імператорських коней і давньоримське кінне полювання з елементами гладіаторських поєдинків.

Киевская Русь

Гості Князівства будуть не просто спостерігати за тим, що відбувається на великому ристалищі, а зможуть стати активними учасниками дійства, взявши участь у веселих і цікавих іграх і конкурсах, слов’янських забавах, запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.

Гостей Князівства чекає калейдоскоп яскравих емоцій від подорожі до справжнього, живого середньовічного міста. Тут кожен може знайти заняття до душі.

Дізнатися багато цікавих фактів про життя наших пращурів можна відвідавши унікальні історичні експозиції. У середньовічному тирі можна навчитися влучно стріляти з лука, на монетному дворі — карбувати давньокиївські монети, а в Княжій костюмерній — приміряти історичні костюми та влаштувати фотосесію в них. Любителів екстриму отримають потужний заряд адреналіну від швидкісний гірки «Змій Горинич» і канатного спуску «Політайло» з маршрутами різної протяжності та складності. Зайшовши в гості до волхвині відвідувачі зможуть дізнатися про найпотаємніше і скуштувати трав’яних чаїв за стародавніми рецептами. А потім — зайти до середньовічної крамниці та вибрати на пам’ять оригінальний сувенір ручної роботи.

Киевская Русь

На Середньовічній кухні можна скуштувати смачних напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні.

Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч у комфортабельних кімнатах (за умови попереднього бронювання).

У Князівстві можна опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників «Князь Володимир». Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв’язатися за тел. (044) 461-99-37 та (050) 385-20-35. І вже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!

Киевская русь цезарь

Програма буде проходити з дотриманням заходів карантинного режиму.

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться близько 14:00.

* У програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного – в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Дістатися можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

* Краща дорога своїм автомобілем — через місто Обухів, яка вказана на сайті Князівства в розділі «Контакти». GPS-навігатори часто вказують дорогу не через Обухів, їй слідувати не рекомендується.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого -200 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 80 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com