Події

Благодійний фонд «Країна добрих справ» запускає магазин дитячих хвороб

Благодійний фонд «Країна добрих справ» розпочинає унікальну акцію «Купи хворобу у дитини», в рамках якої кожен зможе допомогти дітям. Таким чином, фонд вирішив не просто боротися з дитячими хворобами, а перетягнути їх на свою сторону, щоб саме хвороба сама збирала гроші на своє лікування.

Купи хворобу у дитини

«Можливо когось може збентежити така різка і зухвала назва кампанії, але хіба не обурливо, що діти не можуть отримати належної допомоги у боротьбі з важкими хворобами?, — каже голова фонду Руслан Нужний, — Наш ворог – байдужість. І ми не будемо церемонитися і закликаємо купувати хвороби у хворих дітей! Адже дітям абсолютно не потрібні ваші гроші, а ось їх хворобам навіть дуже. І вже зараз кожен з нас може допомогти!»

Купи хворобу у дитини

Ілюстративні хвороби-монстри з рекламних макетів у найбільших містах України закликають купувати хвороби. На радіо під музику Pianoboy звучить основний меседж кампанії  — цього не можна купити в магазині, навіть в Інтернеті цього немає, а ось у маленької дитини є – це хвороба. Це зухвалий виклик, який не залишить нікого байдужим. Адже з хворобою по-іншому не можна: вона не щадить нікого, не церемониться і не обирає, а просто в один день дитина дізнається, що у неї, наприклад, рак крові. Тому ми не повинні щадити її і жаліти на них гроші! Можливо, це буде найважливіша покупка не лише в житті дитини, але і у вашій!

Купи хворобу у дитини

В рамках кампанії «Купи хворобу у дитини» фонд випустив лімітовану серію значків. І попри те, що на них зображено захворювання — це найдобріші значки у світі, адже купуючи їх ви допомагаєте хворим дітям. Наразі вони вже доступні для замовлення онлайн на https://dobrofond.org/, на сторінці «Країна добрих справ» на Facebook https://www.facebook.com/dobrofond/ і незабаром з’являться у модних закладах і кав’ярнях Києва. Вартість кожного значка — 200 грн, а усі гроші з продажу підуть на лікування підопічних «Країни добрих справ». І сьогодні перемога над дитячими хворобами залежить від нас!

Купи хворобу у дитини

«Країна добрих справ» — всеукраїнський благодійний інтернет-проект, який опікується усіма, хто потребує допомоги. Тут ніхто не може просто сидіти і спостерігати, як страждають інші. У цій Країні впевнені, що можна робити світ трохи світлішим, допомагаючи діткам. Фонд регулярно публікує щотижневі звіти надходжень і витрат, тому будь-хто може отримати усю інформацію онлайн на https://dobrofond.org/.