События

Фокстер і Макс – українська відповідь голлівудським фільмам

Фільм «Фокстер і Макс» — перший український фантастичний фільм для підлітків, де головними героями стали школяр та собака. Він може створити гідну конкуренцію таким улюбленим дітьми голлівудським фільмам, як «Аксель» чи «Монстер-траки».

Фокстер і Макс

Макс – талановитий художник, але в школі він стає жертвою булінгу зі сторони однолітків. Хлопець мріє про собаку, та батьки заклопотані справами і не мають часу на роздуми про дитячу мрію. Іноді Максу здається, що він вмикається в режим невидимки для своїх мами й тата.

Фокстер і Макс

Одного разу до рук хлопця потрапляє балончик з фарбою. Він малює собаку. Але фарба виявилася не зовсім звичайною, і собака перетворюється на робота Фокстера. В хлопця з`являється справжній друг, який допоможе йому боротися з недругами та навіть звернути на себе увагу найкрасивішої дівчини у класі.

Фокстер і Макс

Але наноботи, з яких створений Фокстер, терміново потрібні дуже поганим людям. І вони влаштовують полювання на Макса.

Тож на головних героїв чекають пригоди, а на глядачів — неймовірні трюки та видовищні ефекти.

Фокстер і Макс

«Головний меседж фільму «Фокстер і Макс» — довести підліткам, що сила знаходиться в них самих. Потрібно вірити у себе та плекати власний талант», — говорять творці фільму.

Комікси, графіті, динаміка — все, що любить юний глядач. А дорослим буде цікаво спостерігати, як Київ перетворився на сцену, де розгортаються події недалекого майбутнього.

Фокстер і Макс

«Фокстер і Макс» — добрий, сімейний фільм, який говорить з підлітками їхньою мовою та вчить дружбі та вірі у себе.

Фокстер і Макс — трейлер