Події

В Україні розробили додаток, що допомагає учням проводити фізичні експерименти вдома

Тепер учні зможуть ставити експерименти з фізики в доповненій реальності в будь-яких умовах та локаціях!

фізичні експерименти додаток

Віртуальна та доповнена реальність більше не новинка, а частина нашого життя. Ці технології допомагають нам у різних сферах: 

  • медицині (тренування перед складними операціями);
  • будівництві (візуалізація проєктів у 3D форматі, добір матеріалів тощо);
  • індустрії моди (створення непересічного дизайну);
  • дизайні інтер’єрів (розробка довершених дизайнів, реалізація складних ідей).

І, звісно, в освіті. Новітні технології дозволяють зробити навчання наочним та зрозумілим, а отже – цікавим за будь-яких умов. 

Особливо актуально це зараз, в умовах дистанційки, коли діти не мають можливості відвідувати школу та навчатися так само якісно, як і раніше. Зокрема постраждали природничі науки, вивчення яких неможливе без візуалізації.

Як провести фізичний дослід поза шкільною лабораторією? Хтось зі вчителів намагається пояснити «на пальцях», а хтось знаходить навчальні відео, але жоден із цих варіантів не замінить можливість провести дослід самостійно. А вона є.

Компанія Flexreality пропонує покращити та урізноманітнити освітній процес за допомогою сучасних технологій. Вона розробила та представила новий навчальний додаток із доповненою реальністю: AR_Book, який допоможе дітям проводити видовищні експерименти просто вдома. Цей додаток перетворює будь-який смартфон на 3D лабораторію.

Додаток має простий інтерфейс і буде цікавим як старшокласникам, так і наймолодшим школярам. Відчути себе науковцем може кожен! Перелік тем й експериментів повністю відповідає шкільній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України, та постійно вдосконалюється: наразі доступна лише фізика, але розробники активно працюють над наповненням застосунку. Вже скоро будуть додані експерименти з біології, хімії, астрономії, географії та математики. 

Доступ до застосунку на території України безкоштовний завдяки підтримці Бізнес Групи Крон та виробничого підприємства «Інегва». Інформаційний партнер – Освітній проєкт «На Урок», який уже понад 4 роки працює для освітян України: організовує підвищення кваліфікації, надає інструменти для створення онлайн-тестів, інформує про важливі події та новітні методи роботи, проводить цікаві конкурси та олімпіади для дітей. А зараз Освітній проєкт «На Урок» робить усе для того, аби всі школярі могли долучитися до навчання навіть в умовах воєнного стану, організувавши для дітей «Уроки підтримки».

Додаток AR_Book доступний для скачування в Google Play та App Store, тож не варто зволікати: завантажуйте та переходьте до експериментів. Продовжуйте навчатися, адже Україні потрібні розумні діти!

Метки: