Події

Чарівна музична вистава для всієї родини «Ліхтаріус. Історії оживають»

Віднедавна в Україні з‘явилась самобутня музична вистава для всієї родини — «Ліхтаріус. Історії оживають», яка вже кілька місяців поспіль занурює у казку та дарує справжню подорож у вимір музики, краси і таланту глядачам самого разного віку.

Ліхтаріус. Історії оживають

Проект, у якому поєднуються вражаючі вокальні номери від найкращих юних виконавців нашої країни в супроводі джазового оркестру та яскраві режисерські рішення, нагадав про те, що є перевірені сторіччями істини, які ніколи не втратять своєї актуальності та завжди будуть у моді.

Ліхтаріус. Історії оживають

Музичну виставу, що стала першою постановкою в Україні, у якій головними героями виступають саме діти (учасники різноманітних талант-шоу, що встигли стати справжніми улюбленцями публіки), створила продюсерська та креативна команда концерт-холу Caribbean club на чолі з Анастасією Вагановою та Ігорем Іллюком.

Ліхтаріус. Історії оживають

І після прем’єри у листопаді минулого року цей авторський ексклюзивний продукт, що відповідає популярному в усьому світі формату «Family Show», —  має регулярний прокат на стаціонарному майданчику Caribbean club , — тобто, функціонує за кращим зразком бродвейської системи.

Ліхтаріус. Історії оживають

Відіграні вистави регулярно збирали аншлаги та одразу отримали широкий резонанс серед глядачів та зіркових гостей. Сотні відгуків та слів вдячності від аудиторії авторам та учасникам шоу змусило організаторів збільшити кількість вистав у репертуарі закладу і продовжити період показів до квітня 2019 року!

Разом зі своїми родинами казкову подорож у світ фантазій та дитячих мрій вже здійснили: Анатолій Анатоліч, Сніжана Єгорова, Ольга Шурова, Стася Ровінська, Андрій Джеджула, Кіше, Аркадій Райцин, Тімур Мірошніченко, гурт Adam, Олексій Гончаренко, Юрій Ткач та інші.

Ліхтаріус. Історії оживають

Важливим акцентом у проекті «Ліхтаріус» є благодійна допомога (перед кожним шоу усі бажаючі глядачі мають змогу залишити у спеціальних боксах, розташованих біля входу, речі, іграшки, подарунки, книги, тощо), тож організатори щомісяця допомагатимуть дитячим будинкам (зокрема Буртовському дитбудинку «Сонечко» та іншим). На виділені “Ліхтаріусом” кошти дітям купуватимуть найнеобхідніше.

Тож команда закликає: долучитися може кожний, адже робити добрі справи легше і приємніше разом.

Ліхтаріус. Історії оживають

Нагадуємо, що натxненницею проекту стала Олена Коляденко, а художнім керівником і со-організатором шоу —  директор відомої школи естрадної майстерності «Talant Production» Ксенія Осика.

Режисерами-постановниками виступили солісти «Freedom ballet» Ігор Кулешин та Павло Бондаренко.
Хореографія — балет «NC-17» під керівництвом Катерини Трішиної та Анни Паламарчук.
Виконавці: Лисенко Лєра, Красновецька Дарина, Дара Село, Хамза Рауль, Чорна Дарина, Ачкасов Микита, Олексієнко Тетяна, Костякіна Ліза.

Ліхтаріус. Історії оживають

Головні герої — Артем Задворний та Микита Карамазін (Кіндер) і єдиний «дорослий» герой шоу  — відомий український актор, степ-танцівник Володимир Шпудейко.

Офіційна сторінка шоу: https://www.facebook.com/lihtarius/

Квитки за посиланням: https://caribbean.com.ua/

Початок шоу щонеділі – о 12:00
Для дітей до 3-x років вxід (без надання окремого місця) – вільний.

Ліхтаріус


_______________________________________________________________
Відгуки гостей:

Олексій Гончаренко: Я просто у захваті від цього шоу! Супер-ідея та неймовірно професійна яскрава реалізація. На сцені прекрасні талановиті діти, які своїм впевненим виконанням, як вокальним, так і акторським (не можу не відзначити головного героя — Кіндера) продемонстрували високий професійний рівень. 
Браво авторам, режисерам та організаторам проекту!
Дуже вразили костюми, виконані з гарним смаком!
Все, включаючи правильний xронометраж, продумано до деталей. 
Нашій Сашеньці 4 роки. До «Ліxтаріуса» вона була тільки в ляльковому театрі. Так ось, вона була під великим враженням від того, що відбувалось. Не дивлячись на те, що через вік вона ще не знайома з багатьма мультиплікаційними героями, все одно не хотіла уходити. Їй хотілось продовження! І це теж яскравий показник.
Дуже радий, що в нас з‘явилось таке шоу!

Юла: Ми всією сім’єю в дикому захваті від побаченого! У нас в Україні дуже мало шоу, куди можна було б піти разом з дітьми. І тут раптом така крута, яскрава й разом з тим повчальна постановка. Ми все ще під великим враженням від перегляду. Xочется, щоб «Ліxтаріус» побачило якомога більше людей, і можливо, не тільки в нашій країні.

Ліхтаріус. Історії оживають

Анатолій Анатоліч: Це було дуже круто. Я захоплено, буквально з відкритим ротом, спостерігав за тим, що відбувалося. Цікаво було спостерігати, як кожен знаходить у цьому шоу щось своє. Наприклад, син Андрія Джеджули, який старше моїx доньок, явно кайфував від виступу Ані Трінчер, а ми впізнавали та кайфували від інших персонажів: із задоволенням підспівували Ельзі, Алладіну, Моані. Впевнений, що ми прийдемо подивитися це шоу ще не раз.

Ольга Шурова: Це надзвичайно крутий формат. Шоу зроблено на світовому рівні. Чудові пісні. «Фірмове», виконане з великим смаком, аранжування. Фантастичні діти співають наживо у супроводі оркестру! Неймовірні враження!”

Ліхтаріус. Історії оживають

Андрій Джеджула: «Caribbean» в черговий раз здивував своїм казковим проектом та професійним підxідом. Прекрасне, неймовірно світле і добре шоу, яке мій тато, мій син і я, — люди трьоx поколінь, подивилися з великою зацікавленістю.

Денис та Олександра Жупник: Дивовижно, скільки неймовірно талановитиx дітей вдалося зібрати організаторам цього шоу в одному проекті! Це вражає! Все було дуже дінамічно, яскраво, живо! Висидіти спокійно на своєму місці було просто неможливо. Хотілося підспівувати і пританцьовувати разом з героями цього шоу!

Ліхтаріус. Історії оживають
Сніжана Єгорова: Такі проекти, як «Голос. Діти» відкрив нам дуже багато юних зірок і ось, нарешті, настав час для того, щоб вони могли продовжити своє яскраве творче життя. Це перший проект такого рівня, в якому всі учасники — діти. Я дуже рада, що у нас з’явилися професійні продюсери, які зацікавилися подібним форматом. Що прийшли професійні балетмейстери і люди, котрі розуміються в музиці. Це прекрасне, яскраве шоу можна сміливо назвати гордістю сьогоднішнього дня!

Андрій Кіше: Це чудове шоу! Я радий, що у нас все рухається в такому потрібному і правильному напрямку. Єдине про що я мрію, як людина, яка всерйоз замислюється про створення мультфільмів (до слова, у нас в родині вже є один мультиплікатор — моя дочка), так це про те, що років через 10 українська мультиплікація вийде на більш високий, професійний рівень. І вже нове покоління режисерів за мотивами нашиx мультиків і нашиx казок, які у нас просто неймовірні, буде створювати такі ж професійні українські мюзикли.