Події

Даринок відкриває новорічні локації й продовжує обмінювати чеки на сертифікати

На календарі майже середина грудня, а отже, пора впускати в своє життя новорічний настрій. Маркет-молл «Даринок» запрошує зануритися у казкову атмосферу вже цими вихідними, 12-13 грудня. Зі святковим декором, поштовою службою Діда Мороза, живою музикою, у компанії тематичних героївпінгвінів, оленя і пряникового чоловічка. А з 19 грудня презентує основну новорічну програму з сюрпризами й  активностями для всієї родини.
даринок

Зізнавайтеся, ще не написали з дитиною лист Діду Морозу? Можливо, не знаєте, куди відправити? У зоні Wi-Fi «Даринку» розмістилася широка фотозона зі стилізованою поштовою скринькою. Усі гості можуть прописати свої бажання і відправити головному дідусеві зимового сезону. До того ж, таким чином можна підглянути, який подарунок чекає ваш малюк під ялинку цього року.

даринок

Цими вихідними територію маркет-моллу буде наповнювати живе звучання кавер-гуртів: Mary’s band, Double A, Tolstonogova і Mohito Band. Перепочити у перерві між покупками подарунків або просто потанцювати під світові хіти в незвичному аранжуванні гості можуть також в зоні Wi-Fi.

даринок

*фото 2019 року

І куди ж без спеціальних пропозицій? У будні «Даринок» дарує покупцям по 50 сертифікатів номіналом від 200 до 300 грн від магазинів «Сільпо», EVA, Comfy, «Будинок посуду», Burger Sushi Point, Esotique, «Срібний вік», UA Krasa та інших. Усі гості, які зробили покупку на суму від 100 грн в магазинах «Даринку» з 10:00 до 21:45 (крім супермаркету «Сільпо», «Нової Пошти», «Укрпошти», закладів харчування, магазинів з тютюновими виробами, сервісів і банківських відділень), у той же день з 20:00 до 22:00 можуть обміняти чеки на заохочення, самостійно витягнувши один з конвертів з лототрону, в яких знаходяться сертифікати різної номінальної вартості. Важливо: учасникам потрібно пред’являти чеки за покупки, зроблені в той же день. Офіційні правила за посиланням.

Детально з програмою розваг маркет-молу «Даринок» можна ознайомитися за телефоном (044) 461 88 13 та на сайті. Також слідкуйте за новинами на сторінках в соцмережах Facebook і Instagram.

Маркет-молл «Даринок» знаходиться на Лісовому масиві, вул. Біломорська, 1 (станція метро «Лісова»). Працює щодня з 10:00 до 22:00.