События

До Києва завітали американські продюсери, які створюють україно-американські проекти

Президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM Тетяна Колесніченко ініціювала співпрацю рекордингової компанії з Лос-Анджелесу 2220 records з Україною. До Києва завітали мультиплатиновий продюсер, номінант Греммі Брайан Тодд та його партнер сонграйтер Адіс Емінік, які нещодавно створили для Джамали сінгл Solo, який дуже сподобався не тільки українському слухачеві, а й європейському — пісня зараз на 7 місці у чартах Великобританії.

На днях вийшло відео, створене командою Джамали, яке побачать у різних країнах світу. Партнери зустрілися обговорити подальшу співпрацю.

Також Брайан Тодд і Адіс Емінік були задіяні у 2220 International Music Festival, який пройшов у великому залі Київського національного академічного Молодого театру. Американці спільно з українськими партнерами промоушен і продакшен STUDIO RAR зі підтримки Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM створили міжнародний вокальний конкурс, який єдиний в Україні дає талановитій молоді прямий вихід на світову арену.  Після року ретельного відбору на сцену вийшли 36 учасників з України та 1 з Молдови.

Фестиваль пройшов за інформаційної підтримки МЗС України.

Партнери фестивалю: Київський національний академічний Молодий театр, рекламні агенції VS-Group та Індор АДВ, beauty-партнер Make&Hair LS, смачний партнер ТМ «Гармонія». Медіа-партнери – жіночий портал MамаWOW та сайт міста Києва 44.ua.

Після фестивалю у ресторані Heaven відбулася афте-паті, де українські зірки мали можливість поспілкуватися з американськими продюсерами не тільки про співробітництво в музичній сфері, а також у театрі та кіно, адже Брайан і Адіс співпрацюють не тільки з багатьма світовими зірками, такими як Майлі Сайрус, Келлі Кларксон та ін. а й з Голівудом та Netflix.

Переможці та призи

Кожен учасник фестивалю отримав диплом учасника, брендову чашку та магніт на пам’ять.

Переможці у трьох вікових категоріях (7-11 років, 12-14, 15-22)

Переможці впродовж півроку отримають пісні «під ключ», видані під американським лейблом.

1 місце

Олександр Коцюба, Київ, 11 років

Ліза Волощенко, Херсон, 13 років

Назар Яцишин, Львів, 21 рік

2 місце

Другі місця впродовж півроку отримають англомовну версію пісні українською (російською) мовою.

Катерина Старушко, м.Бердянськ, 11 років

Емілі Істрате, Молдова, 14 років

Євгенія Семьохіна, Одеса, 20 років

3 місце

Треті місця протягом півроку отримують право безкоштовного запису пісні на студії Universal Music.

Єва Аш – Київ, 11 років

Марія Смирнова, Одеса, 14 років

Ліза Будицька, Київ, 16 років

Honourable Mention – Спеціальна відзнака

Анна Коротка, Київ, 11 років

Аліса Шептицька, Київ, 10 років

Поліна Авраменко, Київ, 14 років

Дар’я Рукіна, 20 років, Кам’янка-Дніпровська

Детальна інформація про фестиваль на сайті та за тел.: 0674094155

#2220rar #2220internationalmusicfestival #studiorar #tatianakolesnichenko #kyivfestival #kyiv #2220imf #молодийтеатр #фестиваль #музыкальныйфестиваль #musicfestival #2220festival2019 #adrum #bryantodd #adiseminic #2220records #2220entertainmentgruop #lytvynyukstudio #vsgroup #heavenfamily #heaven #heavenkiev #heavenclub #heavenafterparty #heavenaft #advindoor #garmonija #tmGarmonija #GarmonijavKozhenDim #IzSercyaPoltavshchyny #garmonijathebest #garmonijanatural