Події

Епатажний француз Фредерік Беґбедер презентує в Україні новий роман!

17 вересня всесвітньо відомий французький письменник Фредерік Беґбедер презентуватиме у Києві свій новий роман «Життя без краю», який вийшов з друку українською мовою від Видавничої групи КМ-Букс. Автор презентуватиме книгу та роздаватиме автографи у книгарні «Буква» по вулиці Богдана Хмельницького, 3-Б з 17:30 до 19:00.

Фредерік Беґбедер

Одразу після автограф-сесії, з 20:15 усі охочі зможуть під відкритим небом разом із Беґбедером переглянути фільм «Ідеаль», знятий за мотивами роману автора, який також є і режисером цього фільму. Показ відбудеться на «Південному березі Києва» (ЮБК, Труханів острів). Поспілкуватися з письменником можна буде у неформальній обстановці на вечірці «Endless life», яка розпочнеться о 22:00 годині.

Фредерік Беґбедер презентуватиме книгу «Життя без краю» і на ювілейному Форумі видавців у Львові 19 вересня. З 12:00 по 13:45 відбудеться автограф-сесія автора на стенді видавництва №128, а одразу після цього відбудеться презентація книги у конференц залі Палацу Мистецтв.

Фредерік Беґбедер – французький прозаїк, публіцист, літературний критик, редактор, сценарист, актор і режисер. Один з найцікавіших сучасних письменників Франції. У 2016 році на запрошення Видавничої групи «КМ-Букс», Фредерік Беґбедер відвідав Україну в межах презентації чотирьох книг в українському перекладі у книгарні «Буква» та на Львівському Форумі Видавців – «99 франків», «Уна і Селінджер», «Кохання живе три роки» та «Бесіди нащадка епохи».

Візит Фредеріка Беґбедера в Україну організовує Видавнича група «КМ-Букс».