Події

В «Парку Київська Русь» відбувся Фестиваль середньовічного бою «Зов героїв»

19 — 20 вересня 2020 року в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь», Київська обл., с. Копачів) відбувся Фестиваль середньовічного бою «Зов героїв».

зов героїв

Фестиваль середньовічного бою «Зов героїв» – один з найвідоміших та найпопулярніших заходів у Європі, що вже понад десять років збирає в «Парку Київська Русь» найсильніших спортсменів та поціновувачів цього видовищного бойового мистецтва та середньовічної романтики.

Найкращі бійці з усієї України зібралися в Князівстві Київська Русь, аби у справжніх повноконтактних баталіях помірятися силами та обрати найсильнішого.

Нагадаємо, що бійці Збірної України з середньовічного бою – багаторазові чемпіони світу. Співорганізатор змагань – Всеукраїнська федерація середньовічного бою.

Середньовічний бій в останні роки набирає величезну популярність у всьому світі та, особливо, в Україні. Адже він поєднує в собі неймовірне видовище, спортивний азарт, історичну достовірність і середньовічну романтику.

Протягом двох днів, 19 і 20 вересня 2020 р.  спортсмени, серед яких були як мужні чоловіки, так і чарівні дівчата, у важких металевих лицарських обладунках, взявши до рук зброю, зроблену відповідно до історичних зразків, сходилися в одиночних та групових боях.

зов героїв

Змагання проходили за правилами середньовічного бою, в форматі одиночних поєдинків «щит та меч» (чоловіки, жінки) та групових боїв «5 на 5» (чоловіки) та «3 на 3» (жінки).

Це були не постановочні бої, а справжні середньовічні баталії!

У перервах між боями проходила розважальна програма, що знайомила гостей Чемпіонату з історією середніх віків, доповнювалась конкурсами, іграми а також виступами кінно-трюкового театру Древнього Києва.

Ввечері гостей здивувала вогняна програма зі стрільбою палаючими ядрами з требушету та видовищними кінно-трюковими виступами.

Незабутніх вражень гостям додали шедеври дерев’яного зодчества, що відтворені в Древньому Києві, давньослов’янський колорит і незабутня атмосфера Середньовіччя.

В неділю, 20 вересня, відбулось урочисте нагородження переможців Чемпіонату.

Щиро вітаємо переможців у дисциплінах:

Дисципліна «5х5 чоловіки»:
1 місце — «Чорні ведмеді»
2 місце — «Холодний яр»
3 місце — «Поділ»

Дисципліна «3х3» жінки:
1 місце — «Лисички»

2 місце — «Тихі грози»

Одиночні бої «Щит та меч» — жіноча категорія:
Умярова Катерина

Одиночні бої «Щит та меч» — чоловіча категорія:
1 місце — Бростовський Антон

2 місце — Левченко Роман
3 місце — Глущенко Дмитро

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників змагань, бажаємо їм сил і наснаги для підкорення нових вершин!

Наступний Фестиваль середньовічного бою «Зов героїв» пройде у Древньому Києві Князівства Київська Русь у травні 2021 року.

зов героїв

Для тих, хто цікавиться  історією середньовіччя, культурою та традиціями нашої країни, Древній Київ у Князівстві Київська Русь» підготував наступні цікаві заходи:

  • 3-4 жовтня – Міжнародний фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври»;
  • 14, 17 і 18 жовтня – Святкування  Покрови та Дня Захисника України;
  • 24-25 жовтня – Відкритий чемпіонат України з верхової стрільби з лука «Скіфи».

Щовихідних у Древньому Києві в Князівстві Київська Русь на відвідувачів чекає знайомство з історією Київської Русі в справжньому, живому середньовічному місті. А також безліч традиційних слов’янських розваг, музеї та експозиції, прогулянки на конях, смачні страви з багаття, майстер-класи з народних ремесел, екстремальні атракціони та мальовниче Лісове озеро.

зов героїв

У Князівстві Київська Русь відроджуються традиційні для України стародавні кінні бойові мистецтва: джигітовка (гарцювання) і верхова стрільба з лука.

Тут відкрито школу кінних лучників, заняття в якій проводять досвідчені інструктори — спортсмени Всеукраїнської федерації верхової стрільби з лука. Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв’язатися за тел. (050) 385-20-35, (044) 461-99-37. І вже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука.

 Долучайтеся до бойових традицій наших пращурів!

Детальніше: www.parkkyivrus.com