Події

ГопакФест. Фестиваль українського народного танцю

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА БЕСПРЕЦЕДЕНТУ ПОДІЮ

Фестиваль українського народного танцю

«ГопакФест»,

який відбудеться 24-25 лютого у Центрі Культури та Мистецтв Національного Авіаційного Університету (пр. Космонавта Комарова, 1)
ГопакФест

У фестивалі беруть участь майже 1000 артистів-аматорів від 8 до 70 років у складі дитячих та дорослих танцювальних колективів з усієї України. Унікальність проекту в акценті на танці чоловічої ініціації – гопак та аркан. Саме вони є виразом духу української нації, символом культури та джерелом об’єднання українців у всьому світі – нащадки наших співвітчизників в різних країнах можуть не знати рідної мови, але до сих пір танцюють гопак. Суміш бойового мистецтва, незламного українського духу та неперевершеної артистичності концентрувалася століттями в унікальному явище – гопаку, і донеслася до наших часів радувати сучасників, об’єднувати українців по всьому світу та захоплювати інші народи нашим мистецтвом.

Міжнародний фестиваль українського народного танцю «ГопакФест» – це постійно діюча фестивальна програма народної творчості за участю танцювальних колективів України та української діаспори. До складу  професійного журі фестивалю входять відомі фахівці хореографічного та музичного мистецтва, добре відомі в Україні та за її межами  (список додається).

Учасники фестивалю — аматорські хореографічні колективи різних напрямків та стилів. Танцювальний конкурс проводиться у номінаціях:

  • гопак фольклорно-етнографічний (вокал, балет, оркестр);
  • гопак народно-сценічний; 
  • гопак стилізований; 
  • чоловічий народний український танець різних регіонів України;
  • танець «Козачок»;
  • вільна номінація — народний танець за вибором учасника; 
  • танцювальний двобій (батл) – творче танцювальне змагання солістів виконавців чоловічої партії гопака.

Всі учасники фестивалю нагороджуються дипломами та отримують пам’ятні подарунки. Переможці отримують дипломи та інші пам’ятні відзнаки. Вища нагорода фестивалю – Гран-Прі. Під час онлайн трансляції фестивалю на інтернет каналі ПІКУТВ на весь світ, проходитиме «народне голосування» і переможці отримають спеціальні призи.

Впродовж фестивалю проводитимуться ряд активностей не тільки в Україні, а й закордоном з метою поширення інтересу до української культури як серед українців, так і серед інших народів.

Засновник фестивалю – Громадська організація Танцювальний клуб «Модус-Ніка». Фестиваль «ГопакФест» — захід культурно-мистецької громадської ініціативи «Українська духовна громада», фестиваль проходить за активної підтримки Національної хореографічної спілки України. Партнер фестивалю – промоушен та продакшен STUDIO RAR.

Для організації інтерв’ю або для акредитації звертайтеся за тел.: 0674094155 або e-mail: kolesnich@ukr.net.