Події

На Київщині пройде кінне шоу

30 і 31 березня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде шоу-програма, присвячена коням. На гостей чекає живе спілкування з породистими кіньми та кінно-трюкові виступи. А також незабутня подорож в епоху середньовіччя, давньослов’янські забави, ігри, хороводи, майстер-класи, смачні страви з багаття і багато цікавого з життя наших предків.

Киевская Русь

Древній Київ запрошує провести вихідні 30 і 31 березня весело та пізнавально, занурившись атмосферу Київської Русі. Адже в «Парку Київська Русь» на основі сучасних історичних та археологічних даних відтворюється Київ V-ХIII століть в його натуральних розмірах, з повною історичною достовірністю. Також тут відроджуються дух і велична атмосфера тих часів.

Гості Князівства проведуть вихідні в справжньому, живому середньовічному місті, в оточенні унікальної дерев’яної архітектури. Тут можна приміряти шолом і кольчугу, сісти в сідло бойового коня, вистрілити з лука, почути скрип возових коліс, вловити запахи гончарної глини та дерев’яних будівель.

Гості Древнього Києва побачать монументальну оборонну споруду «Заборола», князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, садиби киян Х-ХII століть, єдине в Україні діюче облогове знаряддя – требушет, а також унікальну відтворену діючу дерев’яну церкву Х століття.

Киевская русь

Дізнатися більше про життя наших предків можна, відвідавши музеї історичного костюму, дерев’яного зодчества, середньовічної музики та оглянувши експозиції облогової техніки, кораблебудування і середньовічну катівню.

Крім неперевершеної архітектури та середньовічного колориту на гостей Древнього Києва чекає безліч власних історичних відкриттів!

Древній Київ багатий на дива. Одне з них – це «жива колекція» коней рідкісних історичних порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Унікальність її в тому, що тільки в Древньому Києві можна побачити легендарні породи, яким понад тисячу років. Представники деяких порід завезені в Україну в єдиному екземплярі. Ця «жива колекція» продовжує поповнюватися.

Цими вихідними, 30 та 31 березня, в Князівстві пройде шоу-програма «Світ коней», яка познайомить гостей Древнього Києва з цими прекрасними тваринами. Відвідувачі дізнаються багато нового та цікавого про походження порід, їх особливості. А також про те, яку роль в історії людства зіграли представники цих порід та про те, які видатні історичні постаті вважали їх своїми бойовими друзями. До коням можна буде підійти, погладити, сфотографуватися з ними та проїхати на них верхи або в екіпажі.

Киевская Русь

Всі коні пройшли курс дресирування, аби з успіхом брати участь в кінних шоу не тільки в Україні, а й за кордоном. І в ці дні коні покажуть гостям Князівства свої вміння, звичайно, в тандемі з досвідченими вершниками, акторами-каскадерами. Нікого не залишать байдужими видовищні виступи кінно-трюкового театру Древнього Києва!

Жителі Князівства підготували ще багато цікавих та пізнавальних сюрпризів для відвідувачів. Веселощів додасть комедійна постановка «Малий бабський батальйон», яка з гумором розповість про життя в Київській Русі та про відносини між слабкою та сильною статями в ті часи.

Гості Древнього Києва зможуть не тільки спостерігати за виступами акторів, а й стати активними учасниками розважальної програми, взявши участь у веселих конкурсах, слов’янських забавах, в запальних хороводах, майстер-класах та флеш-мобах.

Всі, від малого до великого, зможуть долучитися до цікавих розваг і ремесел: покататися на породистих конях, постріляти з лука та покидати списи в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя». А крім цього – приміряти костюми доби Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію, зайти до сувенірної крамниці та обрати на пам’ять оригінальний сувенір ручної роботи.

киевская русь

Любителів екстриму чекають канатний спуск «Політайло» з ділянками різної протяжності та складності, а також швидкісна гірка «Змій Горинич». А діти від 2 до 12 років можуть попустувати в яскравому мотузковому кубі-лабіринті — «Мишоловка».

Відпочити та скуштувати різноманітних напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні, як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна в Княжій корчмі та в альтанках на свіжому повітрі.

При бажанні можна продовжити відпочинок ще на один день і залишитися на ніч в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Киевская Русь

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30 і триватиме до 18:00.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого — 170 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 60 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» розташований недалеко від Києва — всього в 45 хвилинах їзди — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів. Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» (вихід з метро в бік супермаркету «Фуршет») відповідно до розкладу на сайті.

Детальніше на сайте:  www.parkkyivrus.com