Події

На Київщині пройде княжий кінний турнір

28 і 29 серпня у Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде кінно-трюкове шоу «Княжа дружина». На гостей чекають кінні шоу, показові виступи з давніх бойових мистецтв, слов’янські розваги, майстер-класи, катання на конях, смачні страви… І все це в справжньому, живому середньовічному місті!

Киевская русь

Наближаються останні вихідні цього літа, а попереду — День знань і початок нового навчального року. Найкращий спосіб провести ці дні — це дізнатися багато нового і зробити власні відкриття, здійснивши подорож у часі на тисячу років назад, у добу Київської Русі. Для цього потрібно приїхати до Князівства Київська Русь. Адже тут відтворюється Київ V — XIІІ століть в повному масштабі на основі знань сучасної науки, а також відроджується атмосфера і дух тої епохи.

Гості Князівства побачать, яким насправді було життя в Київській Русі, прогуляються старовинними вуличками, почують живу мову наших пращурів, що звучатиме під час деяких дійств. Дізнатися більше про життя давніх русичів можна, відвідавши майстер-класи, музеї та експозиції.

Киевская русь

Тільки тут гості побачать одне з див не лише Древнього Києва, а й усієї сучасної України – унікальних коней рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. До цих прекрасних скакунів можна підійти, погладити, сфотографуватися з ними, а також проїхатися на них верхи або в екіпажі.

Ці унікальні коні будуть рівноправними учасниками цікавої розважальної програми, що присвячена стародавнім бойовим мистецтвам. У тісному тандемі з досвідченими акторами-каскадерами ці прекрасні тварини вразять глядачів віртуозним виконанням запаморочливих трюків.

Киевская Русь

Гостей Древнього Київ чекають показові виступи з верхової стрільби з лука. Спортсмени покажуть свої вміння в таких напрямках, як класична стрільба, командна стрільба, метання сулиць.

Несподіваним сюрпризом для гостей Древнього Києва стануть кінно-трюкові постановки на історичну тематику, наповнені іскрометним гумором. Спостерігаючи за тим, що відбувається на великому ристалищі, відвідувачі побачать, які обладунки та зброю використовували середньовічні лицарі в боях. А бажаючі зможуть вбратися у древню бойову амуніцію та відчути, як це – надіти на себе десятки кілограмів заліза.

Киевская Русь

Всі бажаючі можуть і самі опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв’язатися за тел. (050) 385-06-14 та 385-20-35. І вже з першого заняття ви почнете осягати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!

Гості Князівства не просто спостерігатимуть за тим, що відбувається на сцені, але зможуть долучитися до дійства, до веселих давньослов’янських ігор, флеш-мобів і запальних хороводів.

Киевская русь

У Древньому Києві кожен гість відчує себе повноправним мешканцем середньовічного міста. Тут можна приміряти історичні костюми часів Київської Русі, навчитися влучно стріляти з лука, метати ножі та карбувати монети за давньою технологією. В гостях у волхвині відвідувачі скуштують трав’яних чаїв за забутими рецептами та доторкнуться до стародавніх таємних знань. А в середньовічній крамниці та на ярмарку майстрів – виберуть на пам’ять оригінальні сувеніри ручної роботи.

Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності.

Скуштувати дуже смачних напоїв і страв, приготованих на вогнищі, можна на Середньовічної кухні.

Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч в комфортабельних кімнатах (за попереднього бронювання).

Киевская Русь

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться близько 13:30  і триватиме орієнтовно до 18:00. * В програмі можливі зміни.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Дістатися можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна подивитися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

Ціна квитка: повний квиток для дорослого -200 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 80 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com