Події

На Київщині святкують Різдво по-давньослов’янські

25, 26 і 27 грудня Древній Київ запрошує з розмахом відсвяткувати Різдво Христове за традиціями наших пращурів. Давньослов’янські гуляння, кінно-трюкові виступи, майстер-класи зі співу колядок, гарячі напої та страви з багаття — все це і багато іншого чекає на маленьких і дорослих гостей в справжньому, живому середньовічному місті!

киевская русь

Приїхавши до Князівства, гості здійснять дивовижну подорож у часи Середньовіччя та дізнаються, як святкували Різдво наші пращури тисячу років тому. Увійшовши у ворота Древнього Києва, відвідувачі потраплять до справжнього середньовічного міста, столиці Київської Русі Х століття.

Адже в Князівстві на території понад 20 га, на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-XIII століть у повному масштабі, а також тут відроджуються атмосфера і дух тої славної епохи. Тільки тут можна побачити унікальні шедеври середньовічної архітектури: монументальну дерев’яну оборонну споруду (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), садиби киян Х-ХII століть, князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, діючу дерев’яну Василівську церкву Х-го століття. Також на відвідувачів чекають історичні експозиції з облоговими знаряддями, відтвореною бойовою турою Х століття і навіть середньовічна катівня.

Киевская русь

25, 26 і 27 грудня пройде святкова програма «Різдво у Древньому Києві» з древніми розвагами та обрядами, кінно-трюковими шоу та інтерактивною музичною виставою за мотивами М. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки». Яскраве музичне дійство в супроводі живого вокалу, наповнене іскрометним гумором, буде цікаво і пізнавально як дітям, так і дорослим. Гості будуть не просто глядачами, а й зможуть взяти активну участь у дійстві.

Після вистави на глядачів чекає сюрприз. Жителі Древнього Києва запросять усіх на майстер-клас із вивчення і співу старовинних Різдвяних колядок.

Киевская русь

З 19 грудня у Князівстві відкрито Головну резиденцію Нового Року, де гостей зустрічає добрий дідусь-чарівник. Тут діти та дорослі покладуть свої листи до Чарівної скриньки здійснення мрій і влаштують яскраву фотосесію з казковими героями.

Гості Древнього Києва познайомляться з унікальними кіньми рідкісних стародавніх порід, зібраними з різних країн у Княжій стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже їх було привезено до нашої країни в єдиному екземплярі. Всі бажаючі зможуть підійти до цих прекрасних тварин, погладити, сфотографуватися з ними та навіть здійснити прогулянку верхи, в екіпажі або навіть в санях.

Киевская Русь

Всі бажаючі можуть опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв’язатися за тел .: (050) 385-20-35, (044) 461-99-37. І вже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!

Нехай нікого не лякає зимова холоднеча — в Древньому Києві ніхто не змерзне. Адже мешканці Князівства запалять спекотні багаття і запросять усіх гостей взяти участь у традиційних слов’янських зимових розвагах і веселих іграх. А Древньокиївські кухарі частуватимуть усіх гарячими напоями та смачними стравами з багаття.

Тут кожен відчує себе мешканцем справжнього середньовічного міста. У середньовічному тирі можна навчитися влучно стріляти з лука і кидати ножі, а на монетному дворі — карбувати монети «на щастя» за стародавньою технологією. У Княжій костюмерній можна приміряти одяг і амуніцію часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію для соц.мереж. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав’яного чаю можна доторкнутися до древніх таємних знань. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і зіп-лайн «Політайло» з маршрутами різної складності і протяжності.

киевская русь

Княжі кухарі пригостять гостей гарячими напоями та смачними стравами, приготованими на вогнищах. Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч в комфортних кімнатах (за умови попереднього бронювання).

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ відкривається о 10:00. Початок святкової програми о 13:00.

* В програмі можливі зміни.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого -250 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 80 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Парк Киевская Русь

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com