Події

На Київщині відсвяткують Івана Купала за стародавніми традиціями

6 і 7 липня в Древньому Києві Князівства Київська Русь ( «Парк Київська Русь») пройде грандіозне святкування Івана Купала за давньослов’янськими традиціями, з захоплюючими середньовічними забавами, кінними шоу і катанням на конях, смачними стравами з багаття, екстремальними розвагами та відпочинком у Лісового озера.

Киевская Русь Ивана Купала

Древній Київ запрошує всіх з розмахом і веселощами відзначити свято Івана Купала в справжньому, живому середньовічному місті. Тут на території більше 25 га, на основі знань сучасної науки відтворюється столиця великої держави Київська Русь – Древній Київ X століття. А також відтворюється атмосфера і дух цієї славної епохи.

Киевская Русь Ивана Купала

Дуже символічно відзначати Купала саме в «Парку Київська Русь», адже це свято бере свій початок саме з тих далеких часів більш ніж тисячолітньої давнини. І саме тут буде проходити безліч яскравих стародавніх унікальних дійств, які ніде більше в Україні не побачити.

Киевская Русь Ивана Купала

Жителі Древнього Києва запросять гостей приєднатися до численних розваг, ігор, конкурсів, стародавніх обрядів. Це і захоплюючий квест «У пошуках папороті», і купальські ворожіння, і стрибки через багаття, і масовий хоровод навколо Лісового озера, й автентичні обрядові співи. Ну, і яке ж свято без купальських вінків? Тільки в Древньому Києві на гостей чекає майстер-клас з їх плетіння і пускання вінків на воду. І все це при світлі вогнищ і факелів, при повному зануренні в часи Середньовіччя.

Киевская Русь Ивана Купала

Вечірня програма буде запальною, в прямому сенсі слова. З настанням сутінків в Стародавньому Києві запалять багаття. Кажуть, що купальське вогнище очищає від негараздів та хвороб. Тому варто скористатися можливістю спалити негатив і оновитися, стрибнувши через багаття – по одному чи в парі, за бажання вийти заміж або знайти любов. Кульмінацією вогняної феєрії стане спалювання опудала Купали. З цієї великої солом’яною лялькою згорять всі негаразди, а веселі хороводи навколо багаття подарують небувалий заряд позитиву.

Киевская Русь Ивана Купала

В суботу ввечері на гостей чекатиме фаєр-шоу, а пізно вночі – середньовічна дискотека на містичному Лісовому озері.

Киевская Русь Ивана Купала

І як завжди, в Древньому Києві можна покататися на породистих конях верхи або в екіпажі, відвідати музеї та експозиції, постріляти з лука та викарбувати монету. У Княжої костюмерній можна перевдягнутися в костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію. Відпочити від суєти середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера. Скуштувати дуже смачних напоїв і страв, приготованих за сучасними та за середньовічними рецептами, на відкритому вогні, можна в прохолодній Княжої корчмі та в Питній «25 рун». Любителів екстриму порадують швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності. А діти будуть в захваті від яскравого безпечного куба-лабіринту «Мишоловка».

При бажанні продовжити свою подорож до Середньовіччя ще на день, можна залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Киевская Русь Ивана Купала

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 14:00.

Закінчення програми:

— в купальську ніч з 6 на 7 липня — о 01:00, з 01:00 до 03:00 — середньовічна дискотека;

— 7 липня — о 20:00.

Ціна квитка: для дорослих — 250 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для школярів — 60 грн., дошкільнята — безкоштовно.

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва — всього в 45 хвилинах їзди — в с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» відповідно до розкладу на сайті.
Детальна інформація:
www.parkkyivrus.com