На Київщині покажуть рідкісних стародавніх коней
5 і 6 грудня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує у захоплюючу подорож у часи Київської Русі. На гостей чекає справжнє, живе середньовічне місто, а також знайомство з кіньми рідкісних стародавніх порід, прогулянки верхи, незвичайні історичні експозиції, гарячі напої та смачні страви з багаття.
У Князівстві Київська Русь на основі сучасних наукових знань, в реальному розмірі відтворюється Київ V-ХIII століть у межах історичного центру, відомого як Дитинець Києва (або Град Володимира). У Князівстві гості побачать, якою, насправді, була столиця нашої батьківщини у часи Середньовіччя. Тут у точній відповідності до технологій та з використанням матеріалів, що характерні для зодчества Київської Русі, відтворено багато втрачених архітектурних шедеврів.
Тільки в Древньому Києві можна побачити монументальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, садиби киян Х-ХII століть, унікальну діючу Василівську церкву Х-го століття. На території Князівства гостей чекають експозиції з унікальною турою древніх вікінгів, величезними діючими облоговими знаряддями — требушетами, є навіть середньовічна катівня.
Кожен гість Князівства відчує себе повноправним мешканцем Київської Русі. Тут можна пройтися стародавніми вуличками, затамувавши подих від величної архітектури, зустріти середньовічних мешканців, що вдягнені в автентичні вбрання, прогулятися верхи на конях з Княжої стайні. Тут можна, буквально, доторкнутися до історії – почути скрип возових коліс, приміряти шолом і кольчугу, сісти в сідло бойового коня, вловити запахи гончарної глини та дерев’яних будівель. Тут на кожного чекають його власні історичні відкриття!
5 і 6 грудня гостей чекає знайомство з кіньми рідкісних історичних порід, що зібрані з різних куточків світу в Княжій стайні Древнього Києва. Представників деяких порід можна побачити тільки в Князівстві, адже їх було привезено до України в єдиному екземплярі. Від досвідчених інструкторів-конярів гості Древнього Києва зможуть дізнатися про історію цих порід і їх особливості, та про те, які видатні історичні особистості володіли представниками тієї чи іншої породи. Кожен зможе наблизитися до цих прекрасних коней, погладити, сфотографуватися з ними та навіть здійснити прогулянку верхи або в екіпажі.
У Князівстві можна самому опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників «Князь Володимир». Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв’язатися за тел. (050) 385-20-35 та (044) 461-99-37. І вже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучайтеся до бойових традицій наших пращурів!
Тут кожен гість відчує себе повноправним мешканцем Древнього Києва. У Князівстві можна постріляти з лука та покидати ножі в середньовічному тирі, викарбувати монети «на щастя» за стародавніми технологіями, здійснити прогулянку на конях верхи або в екіпажі, приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав’яного чаю можна доторкнутися до древніх таємних знань. Любителі екстремальних розваг зможуть пролетіти над лісом по канатному спуску «Політайло» та швидкісний гірці «Змій Горинич». А на дітей чекає яскравий і безпечний мотузковий куб-лабіринт «Мишоловка». У середньовічній крамниці на гостей чекають оригінальні сувеніри ручної роботи.
За бажання продовжити відпочинок можна залишитися на ніч у комфортабельних кімнатах (за умови попереднього бронювання).
Древній Київ відкритий з 10:00 до 18:00.
Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.
Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного – в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.
Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».
Ціна квитка: повний квиток для дорослого -200 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 80 грн., для дошкільнят — безкоштовно.
Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com