События

Під Києвом пройдуть «Лицарські бої»

13 і 14 квітня Древній Київ в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на розважальну програму «Лицарські бої». Гостей чекає подорож у часі на тисячу років назад. А ще: можливість на власні очі побачити підготовку лицарів до турнірів, кінно-трюкові виступи, турнір кінних лучників, участь в давньослов’янських забавах і обрядах, запальні хороводи та танцювальні флеш-моби, катання на конях, майстер-класи та багато іншого з життя середньовічного міста.

Киевская Русь

Зайшовши у ворота Князівства, гості опиняться в справжньому середньовічному місті. Відтворюваний в своєму реальному масштабі Древній Київ викличе у відвідувачів справжнє захоплення шедеврами середньовічної архітектури. Гості побачать монументальну оборонна споруда «Заборола» (довжиною 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, садиби киян Х-ХII століть, єдине в Україні діюче облогове знаряддя — требушет, а також унікальну відтворену дерев’яну Василівську церкву Х століття. Це діюча церква, до неї можна зайти й не тільки побачити, в яких церквах молилися наші пращури, а й самим поставити свічку за здоров’я близьких. Також в Василівській церкві можна організувати хрестини та вінчання. А на Великдень всі бажаючі зможуть освятити свої великодні кошики.

У Князівстві відвідувачі на власні очі побачать, яким насправді було життя в Київській Русі, прогуляються старовинними вуличками, почують живу мову наших предків, що буде звучати під час деяких дійств.

Киевская Русь

Дізнатися більше про життя наших предків можна, відвідавши музеї історичного костюму і дерев’яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки, кораблебудування і середньовічну катівню.

Тільки тут гості побачать одне з див не тільки Древнього Києва, а й усієї сучасної України – унікальних коней рідкісних історичних порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. До цих прекрасних скакунів можна підійти, погладити, сфотографуватися з ними, а також покататися на них верхи або в екіпажі.

Киевская Русь

13 і 14 квітня з 13:30 і до вечора буде проходити розважально-пізнавальна програма, присвячена лицарським боям. Гості побачать, які обладунки та зброю використовували середньовічні лицарі. А бажаючі зможуть навіть вдягти древню бойову амуніцію та самому відчути, як це — надіти на себе десятки кілограмів заліза.

На великому ристалищі гостям покажуть, як проходила підготовка лицарів до кінних та піших турнірів. Глядачі побачать оригінальні постановки на давньослов’янську тематику у виконанні акторів пішого та кінно-трюкового театру.

Також на ристалищі пройде турнір кінних лучників. Досвідчені спортсмени-віртуози змагатимуться у влучності стрільби з лука верхи на коні, на повному скаку. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, але в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів.

Парк Киевская Русь

І, як завжди, гості Князівства будуть не просто спостерігати за тим, що відбувається на ристалищі, а й зможуть долучитися до дійства і взяти участь у веселих іграх. Наприклад, зможуть помірятися силою в перетягуванні каната з Богатирем Ратибором, який вартий десятьох!

Потужний заряд позитиву подарує відвідувачам участь в традиційних слов’янських забавах і стародавніх обрядах, а також в запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.

У Древньому Києві є все, аби кожен гість відчув себе повноправним жителем середньовічного міста. У Княжої костюмерній можна вдягнути історичні костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію. Постріляти з лука та покидати ножі можна в середньовічному тирі, а монетному дворі — викарбувати монету «на щастя». А потім — зайти в сувенірну лавку й обрати оригінальний сувенір ручної роботи на пам’ять.

Любителів екстриму порадує канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності. А дітей чекає яскравий і безпечний куб-лабіринт «Мишоловка».

Відпочити від суєти середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера.

Киевская Русь

Скуштувати дуже смачних напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні, можна в Княжій корчмі та в альтанках на свіжому повітрі.

Хто захоче продовжити свою подорож в середньовіччі ще на день, може залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30 і триватиме орієнтовно до 19:00.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого — 170 грн, для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 60 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі».

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com