События

«Сніданок з 1+1» запускає рубрику за мотивами книжки «50 експрес-уроків української мови» видавництва #книголав

З 29 жовтня в ефірі ранкової програми «Сніданок з 1+1» розпочинається рубрика за мотивами книжи «50 експрес-уроків української мови для дітей» мовознавця Олександра Авраменка, яка вийшла у видавництві #книголав. Співведучою програми стане Фрося — юна телеведуча, яка і буде навчатись грамотної української мови під час ефіру.

50 експрес-уроків української для дітей

«Експрес-уроки з Олександром Авраменком та Фросею» будуть транслюватись кожного вівторка та четверга під час ефіру програми «Сніданок з 1+1».

Нагадаємо, що «50 експрес-уроків української мови» — це новинка видавництва #книголав та дитяча версія абсолютного бестселлера «100 експрес-уроків української мови» у двох частинах, який розійшовся тиражем понад 50 тисяч примірників.

50 експрес-уроків української для дітей

«Сніданок 1+1» популярний не тільки серед дорослих, але й дітей. Його переглядають, коли збираються до школи і дуже часто пишуть нам у соцмережі прямо з уроків. Цікаво, що один з найрейтинговіших епізодів нашого шоу – «Експрес-уроки української мови з Олександром Авраменком».  А наша прем’єра, у якій шанований мовознавець працюватиме у парі з моторною і дуже кмітливою Фросею, точно вразить, запам’ятається та подарує настрій. І викличе у глядачів щире бажання навчатись і розповідати про тільки-но почуті знання іншим. Також унікальність проекту у колаборації видавництва і нашого телепродакшена – у зв’язці книжки та ТБ», — говорить про ідею директорка департаменту ранкового мовлення 1+1 Юлія Жмакіна. 

50 експрес-уроків української для дітей

«Навчатись української мови потрібно ще з дитинства, адже якщо завчити слова та використовувати їх неправильно, у дорослому віці буде складно перевчитись. Ми старанно вчимо іноземні мови, проте часто говоримо неграмотно своєю рідною. Подібні проекти важливі ще й тим, що у легкій та розважальній формі діти та дорослі краще вчаться і розбивають стереотип, що навчання — це складно та нудно», — коментує співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Книжку можна знайти у книгарнях та онлайн, а телевізійна версія уроків Олександра Авраменка та Фросі буде доступна на сайті.