События

Соціальна програма для одиноких матерів – виграй грант на здобуття нової професії

За ініціативи Академії Ladyspace і Академії перманентного макіяжу стартувала соціальна програма для підтримки одиноких матерів.

Програма дає можливість одиноким матерям здобути знання про нову затребувану професію — Майстер перманентного макіяжу та прийняти участь у розіграші Гранту на безкоштовне навчання професії. Переможець конкурсу буде обраний 15 лютого 2019 року. Середній дохід майстра перманентного макіяжу в столиці та регіонах складає від 25000 грн до 50000 грн. Це дозволить жінкам повірити у себе та покращити соціальне становище своєї сім’ї.

Детальний опис програми: https://ladyspace.com.ua/socpm

одинокие материВласниця мережі салонів краси «Ледіспейс» Наталія Узарська розповіла, як з’явилася ідея проекту: «До нас в салон прийшла 22-річна дівчина влаштовуватись прибиральницею. Її задачею було прибирання нашого салону, коли він закриється, там 2-3 години роботи. Ми її взяли. Я думала якась студентка просто хоче підзаробити, а виявилось, що це в неї вже друга робота. На першій своїй роботі вона працювала до 17:00, потім забирала дитину з садочка і на 20:30 приходила прибирати до нас разом з дитиною. В розмові виявилось, що вона була заміжня, і її чоловік помер від онкології, вищої освіти вона не встигла отримати, бо завагітніла в 18 років, ось і прийшлось швиденько шукати роботу. Мені захотілось їх допомогти. Ось і запропонували пройти курси безкоштовно, а потім взяли її до себе на роботу. Зараз вона має достойну заробітну платню і працює до 17:00 години, що дає їй можливість більше часу уділяти дитині.

Після цього випадку, я подумала, що можу допомагати не тільки їй. Ось вирішила допомагати іншим жінкам, в кого трапилась така неприємна ситуація в житті, плюс я маю можливість це робити. Кожного тижня у нас формується 1 потік (біля 6-7 людей на платній основі), а одночасно можна навчати 9-10. Тому щоб пусті місця не пропадали, я хочу допомогти тим, у кого не має можливості платно пройти курси».

мастер макияжа

Долучитися до програми може будь-яка жінка, головне, щоб в неї були документи — підтвердження, що вона одинока матір.