Події

Україна вперше взяла участь у міжнародному конкурсі і перемогла!

Приїхати, заспівати і перемогти!
Україна вперше взяла участь у міжнародному конкурсі і перемогла!
10-річна киянка Анна Коротка посіла перше місце в міжнародному дитячому вокальному конкурсі «Золота сніжинка» в Чорногорії, в м. Рожає. Вперше взявши участь у фестивалі, який проходив 25 разів, Україна перемогла в ювілейному році, ставши кращою серед 12 країн-учасниць. Також Анну запросили на міжнародний конкурс в Словенії «Золотий мікрофон», який пройде в червні цього року.
Анна володіє рідкісним для дітей низьким тембром голосу, що дозволяє виконувати складні джазові композиції. Кілька років Аня займається в Школі джазового та естрадного мистецтва, в минулому році отримала Гран-Прі на всеукраїнському вокальному конкурсі «Золота антилопа», а зараз вперше взяла участь в міжнародному конкурсі і перемогла. Пісня «Джаз назавжди» (муз. Ю.Решетар, сл. Ю.Решетар, А. Поліщук) сподобалася і глядачам, і авторитетному міжнародному журі, де були зібрані кращі професіонали з Австрії, Сербії, Чорногорії та інших країн — почесним членом журі від України стала оперна співачка, заслужена артистка України Олена Гончарук, яка порадувала гостей фестивалю своїм виступом.
Участь української команди організувала промоушен і продакшен Студія RAR.
Татьяна Колесниченко«Ми раді були взяти участь в цьому чудовому конкурсі і щасливі, що перемогли! Участь України в цьому фестивалі — частина великого культурного, туристичного та бізнес руху, яке ми розвиваємо спільно з нашими чорногорськими партнерами. Величезне спасибі Давору Драговичу за запрошення на фестиваль і всім організаторам і партнерам конкурсу», — зазначила керівник Студії RAR, Тетяна Колесніченко.