Події

Всеукраїнська школа онлайн: розподіл шкільних програм за телеканалами

Починаючи з наступного понеділка, 6 квітня, щоранку у будні, з 10:00 до 12:00, на телеканалі ПЛЮСПЛЮС транслюватимуться уроки для учнів 5-го класу, на телеканалі УНІАН-ТБ – для учнів 8-го класу. Розклад навчань до завершення карантину можна буде дізнаватися з програми телепередач.

уроки по телевізору

Розподіл шкільних програм за телеканалами: 5-й клас – ПЛЮСПЛЮС, телеканал «112 Україна»; 6-й клас – NEWSONE, Піксель; 7-й клас – ZIK; 8-й клас – УНІАН-ТБ, Індіго; 9-й клас – телеканал «Рада», UA Культура; 10-й клас – UA Перший; 11-й клас – М1. 

«Ми переконані, що карантин не повинен стати перешкодою для отримання знань школярами. Тому група 1+1 медіа підтримала соціально важливу ініціативу держави щодо дистанційного навчання за шкільною програмою по всій Україні. Ми залучили телеканали групи, які максимально доступні українцям, з незакодованим супутником або цифровим ефірним сигналом. Дитячий телеканал ПЛЮСПЛЮС транслюватиме шкільну програму 5-го класу. Інформаційно-аналітичний телеканал УНІАН-ТБ, який від 1 березня мовить на відкритому супутнику, показуватиме уроки для 8-класників», – коментує генеральний директор 1+1 медіа Ярослав Пахольчук.

Збалансована шкільна програма на період карантину розроблена Міністерством освіти та науки разом із викладачами. Запис уроків відбувається на базі Новопечерської школи, де 40 вчителів з Києва стануть вчителями для учнів з усієї України. Аби дистанційне навчання було цікаве та утримувало увагу школярів біля екранів, до уроків долучаються українські зірки – телеведучі, музиканти, актори, спортсмени. Вони відповідають на запитання викладачів, проводять разом з ними досліди, вирішують в ефірі задачі.

Список предметів, які викладатимуть у рамках проєкту «Всеукраїнська школа онлайн»: Англійська мова, Історія України, Всесвітня історія, Фізика, Алгебра, Геометрія, Географія, Хімія, Українська мова, Українська література, Біологія.

Група 1+1 медіа долучилася до реалізації масштабного загальнонаціонального освітнього проєкту Офісу Президента України, Міністерства освіти та науки, Комітету ВРУ з питань освіти та науки та громадської спілки «Освіторія». Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» покликаний забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх учнів 5-11 класів, які навчаються вдома у зв’язку із запровадженням карантину в Україні.