Події

Встановлення Рекорду України «Вишита краса України»

24 серпня 2020 року під час святкування Дня Незалежності України відбулося встановлення Рекорду України «Вишита краса України». Біля двох сотень людей створили неймовірне родинне дерево на зеленому полі по середини Добропарку.

вишита краса

Вишиванка виступає унікальним кодом української нації, кожний регіон України має свої особливості. Проте вишиванка для кожного українця – це не тільки одяг, але й символ роду, ідентичності, приналежності до своєї землі. Це – давнє мистецтво наших предків, це наш генетичний код і душа нашого народу.

Саме тому 24 серпня головне поле Добропарку прийняло цю унікальну подію — встановлення Рекорду України «Вишита краса України».

Організатором рекорду виступила громадський діяч, організатор культурних та соціальних проектів, засновник 1-го блог-журналу України LuckyUkraine — Тарасенко Олеся.

Святкова подія перетворилася на справжнє етношоу, концертно-розважальне музичне дійство, у якому всі гості занурились в атмосферу давніх українських традицій. Також на гостей свята чекали презентації, покази мод, майстер-класи та виступи зоряних гостей.

Варто зазначити, що встановлення Національного рекорду України відбулося в унікальному ландшафтному парку «Добропарк». Площа «Добропарка» — 400 футбольних полів, на території є озера. У дендропарку висадили понад 1000000 тюльпанів, 44000 дерев і кущів, 13 газонів. На 7 гектарах ландшафтного парку вас чекають 3D-об’єкти з рекордної кількості петуній різних кольорів, фуд-корд, дитячі атракціони, оренда велосипедів, місця для відпочинку та пікніку.

вишита краса

Численні ЗМІ та медіа відвідали цей захід. Медійними партнерами події стали телеканали 33 канал та АллатРа ТВ, журнали: «Business Woman», «Podium real», «Woman Magazine», онлайн-видання: «МамаWOW», «Новини України», «Модний онлайн журнал — VTrendi.com.ua», «Star Brothers» та інші.

Численнв громадські організації долучилися до проведення заходу, зокрема Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів, World Woman Club Kyiv, Саміт-Книга, AmoreShop, Hurgri Art School.

вишита краса

Під час і мід модних показів для всіх учасників та гостей співали Катя Гройс, Олександра Столярова, Вікторія Віжанська, Поліна Крупчак, Олег Корбан-Даллас, Зафра Марія, співачка Ксена, Галина Солодка, Віліна Баязітова.

Глядачі із цікавістю спостерігали за унікальними колекціями вишиванок від відомих дизайнерів та брендів: Синій льон, Наталья Дацко та Татьяна Гируха, Asherahn Starstylle, 2ЛЬВА, UNF.

вишита краса

Фіналом цього грандіозного дійства стала зйомка рекорду з квадрокоптера, який зафіксував новий рубіж – створення родинного дерева із кілька сотень вишиванок.