Події

«Жовтневий палац» перетвориться на гігантський кінотеатр для прем’єри фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда»

14 листопада відбудеться Wizarding Evening II, українська прем’єра фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда», яка збере понад 3000 прихильників магічного світу Джоан Ролінґ.

Фантастические звери

«Планета кіно», Kyiv Comic Con та «Кіноманія» організовують масштабну прем’єру-дійство, присвячену виходу на екрани фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда», знятого за сценарієм Дж. К. Ролінґ. 14 листопада у столичному МЦКМ «Жовтневий Палац» відбудеться перший в Україні показ довгоочікуваного фільму, а перед тим гості стануть учасниками розваг для прихильників популярних фільмів про магів та маґлів.

Фантастические звери

Для двох сеансів (о 17:00 та 21:00) в основному залі “Жовтневого Палацу” побудують екран розміром у 16,2 на 6,9 метрів та встановлять професійну кінотеатральну аудіосистему. А фойе перетвориться на світ магії із фото-зонами, рольовими іграми, магічним цирком, змаганнями у клубі дуелянтів (на чарівних паличках), магічним балом та перевдяганнями у костюми 20-30 років ХХ ст.

Фантастические звери

Магія оживе у Києві 14 листопада – приєднуйтесь!

Фантастические звери

Купити квитки можна ТУТ.

Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда