Події

ДітиWOW. Дарій Незамай: Секрет успіху — це навчання та наполегливість

Ми продовжуємо нашу рубрику ДітиWOW, де розповідаємо про обдарованих та талановитих дітей України. Знайомтеся — Незамай Дарій. В свої 10 років хлопець досяг вже неабияких успіхів! Дарій — професійна модель, актор, тележурналіст, переможець багатьох міжнародних модельних конкурсів та фестивалів творчої молоді.

діти моделі

Дарій, про що ти мрієш?
Я мрію стати відомою моделлю та тележурналістом.

Як у твоєму житті з`явилася сцена?
Сцена у моєму житті з`явилася випадково, мене ще маленького хлопчика 5-ти рочків запросили на показ відразу 5 українських дизайнерів! Відтоді я вихожу на подіуми багатьох модних показів не тільки нашої країна, а також і за кордоном.

Коли ти захопився дефіле (моделінгом)?
Мабуть, захоплення моделінгом прийшло не відразу, я був сором`язливим хлопчиком, але, коли я почав частіше виступати, десь у років 6, то зрозумів, що це — саме те, що мені подобається.

талановиті діти

Чим ще, окрім цього, захоплюєшся?
Крім моделінга, я займаюсь бальними танцями, ще я співав у вокальній студії, але зараз я ще й займаюсь тележурналістикою на 33 каналі kids.

Як тобі вдається поєднувати навчання й творчість?
Якщо говорити чесно, то я багато пропускаю школу, бо багато показів відбувається саме під час занять, але я намагаюсь наздогнати те, що пропустив, коли на це з`являється час.

Є улюблені уроки в школі?
Мої улюблені заняття — це читання та інформатика. Нещодавно я не любив читати, але моя мама дала мені прочитати дуже цікаві книжки про «Алісу в країні чудес», «Проданий сміх», «Мері Поппінс» та інші. І мені сподобалось читати, а потім дивився фільми по цих книжках, це дуже цікаво, як книжки виглядають на екрані.

діти моделі

Ти плануєш пов’язати своє життя зі сценою?
Так, зараз я мрію про подіуми Мілану, де брав участь в торішньому році, Парижі, де я ще не був, Монако… Є ще багато цікавих країн, які я мрію підкорити та відвідати.

Хто допомагає тобі на творчому шляху?
Зі мною завжди моя мама, завдяки їй я так багато вмію та бачу, я їй безмежно вдячний.

Що б ти побажав діткам, які хочуть стати моделлю?
Дітям, які хочуть стати моделями, я рекомендую серйозно цьому навчатися, бо без навчання не може бути нічого професійного, бо те, що зараз відбувається на показах, — це жах. Навчайтеся, ставайте кращими і тоді краса запанує у наших серцях.

Незамай Дарій

Як ти думаєш, в чому основний секрет успіху?
Основний секрет успіху — це навчання, наполегливість, витривалість і розуміння того, яка твоя ціль. Я бажаю всім досягати своїх цілей та ставати кращими у своїй справі!